Website review rtv21.tv

rtv21.tv favicon rtv21.tv

Ballina - RTV21

September 16 2022 rtv21.tv

. .

SEO Score
Speed Score
Design Score

Rtv21.tv SEO Performance Report

15 letters
Title

Perfect, your title contains between 10 and 70 characters.

0 letters
Description

Great, your meta description contains between 70 and 160 characters.

111 piece
Images

We found 111 images on this web page. 105 alt attributes are empty or missing. Add alternative text so that search engines can better understand the content of your images.

7 %
Text/HTML Ratio

This page's ratio of text to HTML code is below 15 percent, this means that your website probably needs more text content.

Flash

Perfect, no Flash content has been detected on this page.

Iframe

Too Bad, you have Iframes on the web pages, this mean that content in an Iframe cannot be indexed.

Ballina - RTV21 SEO Content

1 piece
H1
4 piece
H2
1 piece
H3
112 piece
H4
0 piece
H5
0 piece
H6

Headings

 • RTV21 H1
 • Kategoritë H2
 • Të fundit H2
 • Kërko H2
 • Kategoritë H2
 • Subscribe To Our Newsletter H3
 • Britania ia ndalon delegacionit të Kinës pjesëmarrjen në nderimet për Mbretëreshën H4
 • Të paktën 7 të vdekur nga përmbytjet e papritura në Itali H4
 • Bien çmimet e naftës dhe benzinës në Kosovë H4
 • Radhë mbi 6 kilometra për të nderuar Elizabeth II H4
 • Sot protestohet në Mitrovicë për shkak të vdekjes së 19-vjeçares H4
 • Të paktën 7 të vdekur nga përmbytjet e papritura në Itali H4
 • Bien çmimet e naftës dhe benzinës në Kosovë H4
 • Radhë mbi 6 kilometra për të nderuar Elizabeth II H4
 • Sot protestohet në Mitrovicë për shkak të vdekjes së 19-vjeçares H4
 • Gjendet një varrezë masive afër Iziumit në Ukrainë H4
 • Pensionistët – lule për deputetët…(Video) H4
 • KUVENDI: Pozitë e opozitë përplasën  ashpër për grevën në sektorin publik (Video) H4
 • Disa shkolla të ciklit të ulët “tradhtojnë” SBASHK-un (Video) H4
 • TARGAT: Tensione në Veri… (Video) H4
 • Ministrja Nagavci kërkon ndërprerjen e grevës (Video) H4
 • Ambasada gjermane me njoftim të rëndësishëm H4
 • Haxhiu paralajmëroi se do ta denoncojë në polici mërgimtarin, por a është vepër penale deklarata e tij? H4
 • Gjermanët i thonë lamtumirë verës me bileta udhëtimi prej 9 euro H4
 • Drejtori komunal e lë Kosovën pasi mori vizë pune për Gjermani H4
 • Pritje të gjata në Merdare H4
 • Bien çmimet e naftës dhe benzinës në Kosovë H4
 • Sot protestohet në Mitrovicë për shkak të vdekjes së 19-vjeçares H4
 • Sot dhe nesër mot i vranët me reshje shiu dhe shkarkime rrufesh H4
 • ​Ngjarjet e datës 16 shtator H4
 • Osmani e Scholz diskutojnë për liberalizimin e vizave H4
 • COVID-19 H4
 • Qeveria Kurti II H4
 • Lajçaku në Prishtinë, takim i paparalajmëruar me Kurtin H4
 • Kurti përmend sërish: Ndihmom vëlla, ami 100 euro H4
 • Haradinaj për krizën energjetike: Luaj nga vendi Albin Kurti, mos u tut! H4
 • Projektligji për Paga del në konsultim publik, këta janë koeficientët e propozuar H4
 • Politikë H4
 • Ndërpritet seanca e Kuvendit, debati për grevën vazhdon javën e ardhshme H4
 • Abdixhiku e quan Kurtin kopshtar në luftë, e luftëtar në kopsht H4
 • Lajçaku në Prishtinë, takim i paparalajmëruar me Kurtin H4
 • Krasniqi-Kurtit: Tuc ka le, tuc ka jetu, tuc ka me dalë H4
 • Kurti përmend sërish: Ndihmom vëlla, ami 100 euro H4
 • Krasniqi ia kthen Muratit për kriptovalutat: Unë kam treguar sa kam, trego edhe ti H4
 • Kulturë H4
 • Një grua që kishte dashuruar shumë H4
 • Shfaqja “Andorra” fitoi çmimin kryesor në Festivalin Ndërkombëtar të Teatrove – Skupi Fest 2022 H4
 • Kurti e Konjufca e shikuan bashkë filmin “Luaneshat e Kodrës” H4
 • “Blonde” u shfaq premierë në Hollywood H4
 • Shëndetësi H4
 • 10 raste të reja me Covid-19 H4
 • Katër mënyra të thjeshta për të hequr pikat e zeza duke ndryshuar dietën tuaj H4
 • Formohet Komisioni ekzekutiv për Shëndetësi, udhëhiqet nga Kurti (Video) H4
 • Prishtinë : Ku do të ndërtohet spitali rajonal?(Video) H4
 • Sport H4
 • Gavi zbulon arsyen pse rinovoi kontratën me Barcelonën H4
 • Kasami bëhet me skuadër të re H4
 • Ballkani mposhtet, tregon paraqitje dinjitoze në Pragë H4
 • Federer do të pensionohet këtë muaj H4
 • Erza Muminoviq e 5-ta në Kampionatin Evropian të juniorëve H4
 • Trepça ’89 shkatërroi Drenicën, Malisheva e Dukagjini luajtën baraz H4
 • Barcelona mposhti 4:0 Cadiz-in H4
 • Vedat Muriqi shënon gol kundër Real Madridit H4
 • Interi mposhti Torinon H4
 • Chelsea nuk ia doli sërish, City mposhti Dortmundin H4
 • FFK i kërkon Kurtit ta shpall stadiumin “Fadil Vokrri” objekt të interesit nacional H4
 • Bayerni mposht Barcelonën, Liverpooli mezi fiton kundër Ajaxit H4
 • Nesër shorti për Superligën A H4
 • Rahoveci mposhti Golden Eagle Yllin H4
 • Prishtina mposht lehtësisht Malishevën H4
 • Showbiz H4
 • Era: Trend boj, nuk njeki H4
 • Pse i mungoi skenës muzikore gjithë këto vite Ardit Stafa? H4
 • Mel C zbulon se ishte sulmuar seksualisht para koncertit të parë të Spice Girls H4
 • Urimi i veçantë i Beatrix-it për tezen e saj H4
 • Albërije Hadërgjonaj feston ditëlindjen, kaq vjet mbushi sot H4
 • 21Video H4
 • Më shumë H4
 • Britania ia ndalon delegacionit të Kinës pjesëmarrjen në nderimet për Mbretëreshën H4
 • Era: Trend boj, nuk njeki H4
 • Të paktën 7 të vdekur nga përmbytjet e papritura në Itali H4
 • Bien çmimet e naftës dhe benzinës në Kosovë H4
 • Radhë mbi 6 kilometra për të nderuar Elizabeth II H4
 • Pamje të njerëzve që përqafojnë çdo vështirësi me buzëqeshje H4
 • Sot protestohet në Mitrovicë për shkak të vdekjes së 19-vjeçares H4
 • Gjendet një varrezë masive afër Iziumit në Ukrainë H4
 • Sot dhe nesër mot i vranët me reshje shiu dhe shkarkime rrufesh H4
 • Gavi zbulon arsyen pse rinovoi kontratën me Barcelonën H4
 • ​Ngjarjet e datës 16 shtator H4
 • Pse i mungoi skenës muzikore gjithë këto vite Ardit Stafa? H4
 • Kasami bëhet me skuadër të re H4
 • Horoskopi Ditor E Premte 16 Shtator 2022 H4
 • SHBA dërgon armë të tjera në Ukrainë H4
 • Osmani e Scholz diskutojnë për liberalizimin e vizave H4
 • Në Prishtinë e Prizren arrestohen katër persona, iu konfiskohet drogë H4
 • Jazhinca e Tetovës 30 vjet në pritje të një mjeku H4
 • Konjufca: Luftimi i pabarazisë gjinore duhet të bëhet nga gratë dhe burrat H4
 • Moti në dy ditët e ardhshme H4
 • Kaq vite diferencë kanë “Nerimani” dhe “Maxhiti” H4
 • Nagavci: S’ka arsye të mbahet grevë, Qeveria ka bërë hapa H4
 • Prindërit nisin një udhëtim nëpër botë, para se fëmijët e tyre të humbasin shikimin H4
 • Robini tregon emrin e djalit H4
 • Britania ia ndalon delegacionit të Kinës pjesëmarrjen në nderimet për Mbretëreshën H4
 • Era: Trend boj, nuk njeki H4
 • Të paktën 7 të vdekur nga përmbytjet e papritura në Itali H4
 • Bien çmimet e naftës dhe benzinës në Kosovë H4
 • ​Nis edicioni i 40-të i seminarit të Gjuhës Shqipe H4
 • Para takimit me Vuçiqin, Kurti takohet me Stoltenberg H4
 • Klinika e Kirurgjisë Torakale në gjashtë mujorin e parë ka kryer këto shërbime H4
 • Qau qielli për Vjosën H4
 • LifeStyle H4
 • Horoskopi Ditor E Premte 16 Shtator 2022 H4
 • Nga e diela sezoni i ri i emisionit “n’Maje t’Gjuhës” me Xherin H4
 • Ja si t’i dalloni patikat Nike origjinale nga ato të rreme H4
 • Katër mënyra të thjeshta për të hequr pikat e zeza duke ndryshuar dietën tuaj H4
 • Horoskopi Ditor E Enjte 15 Shtator 2022 H4
 • RTV21 H4
 • 21 Media H4

Og Meta Properties

locale en_US
type website
title Ballina - RTV21
url https://rtv21.tv/
site_name RTV21

rtv21.tv SEO Links

In-page links

 • Internal Links 97.73%

 • External Links [DoFollow 2.27%]

 • External Links [NoFollow 0%]

rtv21.tv - In-page links table

Anchor Link Type Relationships
Skip to content http://rtv21.tv/#content Internal DoFollow
Autochthonous http://rtv21.tv/category/autochthonous/ Internal DoFollow
Biznes http://rtv21.tv/category/biznes/ Internal DoFollow
Financa http://rtv21.tv/category/biznes/financa/ Internal DoFollow
Diaspora http://rtv21.tv/category/diaspora/ Internal DoFollow
Ekonomi http://rtv21.tv/category/ekonomi-biznesi/ Internal DoFollow
Fun http://rtv21.tv/category/fun/ Internal DoFollow
Kulturë http://rtv21.tv/category/kulture/ Internal DoFollow
Art http://rtv21.tv/category/kulture/art/ Internal DoFollow
Botime http://rtv21.tv/category/kulture/botime/ Internal DoFollow
Film http://rtv21.tv/category/kulture/film/ Internal DoFollow
Muzikë http://rtv21.tv/category/kulture/muzike/ Internal DoFollow
Teatër http://rtv21.tv/category/kulture/teater/ Internal DoFollow
Kuriozitete http://rtv21.tv/category/kuroizitete/ Internal DoFollow
Lajme http://rtv21.tv/category/lajme/ Internal DoFollow
Bota http://rtv21.tv/category/lajme/bota/ Internal DoFollow
Rajoni http://rtv21.tv/category/lajme/rajoni/ Internal DoFollow
Vendi http://rtv21.tv/category/lajme/vendi/ Internal DoFollow
LifeStyle http://rtv21.tv/category/lifestyle/ Internal DoFollow
Men http://rtv21.tv/category/men/ Internal DoFollow
Opinione http://rtv21.tv/category/opinione/ Internal DoFollow
Politikë http://rtv21.tv/category/politike/ Internal DoFollow
Publicistikë http://rtv21.tv/category/publicistike/ Internal DoFollow
Qeveria Kurti II http://rtv21.tv/category/qeveria-kurti-ii/ Internal DoFollow
Shëndetësi http://rtv21.tv/category/shendetesi/ Internal DoFollow
Shkencë http://rtv21.tv/category/shkence/ Internal DoFollow
Showbiz http://rtv21.tv/category/showbiz/ Internal DoFollow
Ndërkombëtar http://rtv21.tv/category/showbiz/nderkombetar/ Internal DoFollow
Vendor http://rtv21.tv/category/showbiz/vendore/ Internal DoFollow
Sport http://rtv21.tv/category/sport/ Internal DoFollow
Basketboll http://rtv21.tv/category/sport/basketboll/ Internal DoFollow
Futboll http://rtv21.tv/category/sport/futboll/ Internal DoFollow
Hendboll http://rtv21.tv/category/sport/handball/ Internal DoFollow
Të tjera http://rtv21.tv/category/sport/te-tjera/ Internal DoFollow
Teknologji http://rtv21.tv/category/teknologji/ Internal DoFollow
Trend http://rtv21.tv/category/trend/ Internal DoFollow
Uncategorized http://rtv21.tv/category/uncategorized/ Internal DoFollow
Vendor http://rtv21.tv/category/vendor/ Internal DoFollow
Women http://rtv21.tv/category/women/ Internal DoFollow
RTV21 http://rtv21.tv/ Internal DoFollow
TV21 MK http://rtv21.tv/# Internal DoFollow
COVID-19 http://rtv21.tv/tag/covid-19/ Internal DoFollow
Kosova http://rtv21.tv/tag/kosova/ Internal DoFollow
Albin Kurti http://rtv21.tv/tag/albin-kurti/ Internal DoFollow
ukraina http://rtv21.tv/tag/ukraina/ Internal DoFollow
Rusia http://rtv21.tv/tag/rusia/ Internal DoFollow
Kosove http://rtv21.tv/tag/kosove/ Internal DoFollow
shqiperi http://rtv21.tv/tag/shqiperi/ Internal DoFollow
Britania ia ndalon delegacionit të Kinës pjesëmarrjen në nderimet për Mbretëreshën http://rtv21.tv/britania-ia-ndalon-delegacionit-te-kines-pjesemarrjen-ne- Internal DoFollow
Kaltrina Berila http://rtv21.tv/author/kaltrina/ Internal DoFollow
Të paktën 7 të vdekur nga përmbytjet e papritura në Itali http://rtv21.tv/te-pakten-7-te-vdekur-nga-permbytjet-e-papritura-ne-itali Internal DoFollow
Bien çmimet e naftës dhe benzinës në Kosovë http://rtv21.tv/bien-cmimet-e-naftes-dhe-benzines-ne-kosove/ Internal DoFollow
Radhë mbi 6 kilometra për të nderuar Elizabeth II http://rtv21.tv/radhe-mbi-6-kilometra-per-te-nderuar-elizabeth-ii/ Internal DoFollow
Sot protestohet në Mitrovicë për shkak të vdekjes së 19-vjeçares http://rtv21.tv/sot-protestohet-ne-mitrovice-per-shkak-te-vdekjes-se-19-v Internal DoFollow
- http://rtv21.tv/gjendet-nje-varreze-masive-afer-iziumit-ne-ukraine/ Internal DoFollow
- http://rtv21.tv/pensionistet-lule-per-deputetet-video/ Internal DoFollow
Esad R. Dujaka http://rtv21.tv/author/esad/ Internal DoFollow
- http://rtv21.tv/kuvendi-pozite-e-opozite-perplasen-ashper-per-greven-ne-s Internal DoFollow
- http://rtv21.tv/disa-shkolla-te-ciklit-te-ulet-tradhtojne-sbashk-un-video Internal DoFollow
- http://rtv21.tv/targat-tensione-ne-veri-video/ Internal DoFollow
- http://rtv21.tv/ministrja-nagavci-kerkon-nderprerjen-e-greves-video/ Internal DoFollow
- http://rtv21.tv/ambasada-gjermane-me-njoftim-te-rendesishem/ Internal DoFollow
- http://rtv21.tv/haxhiu-paralajmeroi-se-do-ta-denoncoje-ne-polici-mergimta Internal DoFollow
B. Gorani http://rtv21.tv/author/besianagorani/ Internal DoFollow
- http://rtv21.tv/gjermanet-i-thone-lamtumire-veres-me-bileta-udhetimi-prej Internal DoFollow
- http://rtv21.tv/drejtori-komunal-e-le-kosoven-pasi-mori-vize-pune-per-gje Internal DoFollow
- http://rtv21.tv/pritje-te-gjata-ne-merdare/ Internal DoFollow
- http://rtv21.tv/sot-dhe-neser-mot-i-vranet-me-reshje-shiu-dhe-shkarkime-r Internal DoFollow
- http://rtv21.tv/%e2%80%8bngjarjet-e-dates-16-shtator/ Internal DoFollow
E.Bullaku http://rtv21.tv/author/erda/ Internal DoFollow
- http://rtv21.tv/osmani-e-scholz-diskutojne-per-liberalizimin-e-vizave/ Internal DoFollow
Xh.Duriqi http://rtv21.tv/author/xheva/ Internal DoFollow
- http://rtv21.tv/lajcaku-ne-prishtine-takim-i-paparalajmeruar-me-kurtin/ Internal DoFollow
- http://rtv21.tv/kurti-permend-serish-ndihmom-vella-ami-100-euro/ Internal DoFollow
- http://rtv21.tv/haradinaj-per-krizen-energjetike-luaj-nga-vendi-albin-kur Internal DoFollow
Egzona Mehmeti http://rtv21.tv/author/egzona/ Internal DoFollow
- http://rtv21.tv/projektligji-per-paga-del-ne-konsultim-publik-keta-jane-k Internal DoFollow
Ndërpritet seanca e Kuvendit, debati për grevën vazhdon javën e ardhshme http://rtv21.tv/nderpritet-seanca-e-kuvendit-debati-per-greven-vazhdon-ja Internal DoFollow
Abdixhiku e quan Kurtin kopshtar në luftë, e luftëtar në kopsht http://rtv21.tv/abdixhiku-e-quan-kurtin-kopshtar-ne-lufte-e-luftetar-ne-k Internal DoFollow
Krasniqi-Kurtit: Tuc ka le, tuc ka jetu, tuc ka me dalë http://rtv21.tv/krasniqi-kurtit-tuc-ka-le-tuc-ka-jetu-tuc-ka-me-dale/ Internal DoFollow
Krasniqi ia kthen Muratit për kriptovalutat: Unë kam treguar sa kam, trego edhe ti http://rtv21.tv/krasniqi-ia-kthen-muratit-per-kriptovalutat-une-kam-tregu Internal DoFollow
- http://rtv21.tv/nje-grua-qe-kishte-dashuruar-shume-2/ Internal DoFollow
- http://rtv21.tv/shfaqja-andorra-fitoi-cmimin-kryesor-ne-festivalin-nderko Internal DoFollow
- http://rtv21.tv/kurti-e-konjufca-e-shikuan-bashke-filmin-luaneshat-e-kodr Internal DoFollow
- http://rtv21.tv/blonde-u-shfaq-premiere-ne-hollywood/ Internal DoFollow
- http://rtv21.tv/10-raste-te-reja-me-covid-19-4/ Internal DoFollow
- http://rtv21.tv/kater-menyra-te-thjeshta-per-te-hequr-pikat-e-zeza-duke-n Internal DoFollow
- http://rtv21.tv/formohet-komisioni-ekzekutiv-per-shendetesi-udhehiqet-nga Internal DoFollow
- http://rtv21.tv/prishtine-ku-do-te-ndertohet-spitali-rajonalvideo/ Internal DoFollow
- http://rtv21.tv/gavi-zbulon-arsyen-pse-rinovoi-kontraten-me-barcelonen/ Internal DoFollow
- http://rtv21.tv/kasami-behet-me-skuader-te-re/ Internal DoFollow
- http://rtv21.tv/ballkani-mposhtet-tregon-paraqitje-dinjitoze-ne-prage/ Internal DoFollow
- http://rtv21.tv/federer-do-te-pensionohet-kete-muaj/ Internal DoFollow
- http://rtv21.tv/erza-muminoviq-e-5-ta-ne-kampionatin-evropian-te-juniorev Internal DoFollow
- http://rtv21.tv/trepca-89-shkaterroi-drenicen-malisheva-e-dukagjini-luajt Internal DoFollow
- http://rtv21.tv/barcelona-mposhti-40-cadiz-in/ Internal DoFollow
- http://rtv21.tv/vedat-muriqi-shenon-gol-kunder-real-madridit/ Internal DoFollow
- http://rtv21.tv/interi-mposhti-torinon/ Internal DoFollow
- http://rtv21.tv/chelsea-nuk-ia-doli-serish-city-mposhti-dortmundin/ Internal DoFollow
- http://rtv21.tv/ffk-i-kerkon-kurtit-ta-shpall-stadiumin-fadil-vokrri-obje Internal DoFollow
- http://rtv21.tv/bayerni-mposht-barcelonen-liverpooli-mezi-fiton-kunder-aj Internal DoFollow
B. Kasabaqi http://rtv21.tv/author/bardha/ Internal DoFollow
- http://rtv21.tv/neser-shorti-per-superligen-a/ Internal DoFollow
- http://rtv21.tv/rahoveci-mposhti-golden-eagle-yllin/ Internal DoFollow
- http://rtv21.tv/prishtina-mposht-lehtesisht-malisheven/ Internal DoFollow
- http://rtv21.tv/era-trend-boj-nuk-njeki/ Internal DoFollow
- http://rtv21.tv/pse-i-mungoi-skenes-muzikore-gjithe-keto-vite-ardit-stafa Internal DoFollow
- http://rtv21.tv/mel-c-zbulon-se-ishte-sulmuar-seksualisht-para-koncertit- Internal DoFollow
- http://rtv21.tv/urimi-i-vecante-i-beatrix-it-per-tezen-e-saj/ Internal DoFollow
- http://rtv21.tv/alberije-hadergjonaj-feston-ditelindjen-kaq-vjet-mbushi-s Internal DoFollow
- http://rtv21.tv/pamje-te-njerezve-qe-perqafojne-cdo-veshtiresi-me-buzeqes Internal DoFollow
- http://rtv21.tv/horoskopi-ditor-e-premte-16-shtator-2022/ Internal DoFollow
- http://rtv21.tv/shba-dergon-arme-te-tjera-ne-ukraine/ Internal DoFollow
- http://rtv21.tv/ne-prishtine-e-prizren-arrestohen-kater-persona-iu-konfis Internal DoFollow
- http://rtv21.tv/jazhinca-e-tetoves-30-vjet-ne-pritje-te-nje-mjeku/ Internal DoFollow
- http://rtv21.tv/konjufca-luftimi-i-pabarazise-gjinore-duhet-te-behet-nga- Internal DoFollow
- http://rtv21.tv/moti-ne-dy-ditet-e-ardhshme-7/ Internal DoFollow
- http://rtv21.tv/kaq-vite-diference-kane-nerimani-dhe-maxhiti/ Internal DoFollow
V Grabanica http://rtv21.tv/author/venera/ Internal DoFollow
- http://rtv21.tv/nagavci-ska-arsye-te-mbahet-greve-qeveria-ka-bere-hapa/ Internal DoFollow
- http://rtv21.tv/prinderit-nisin-nje-udhetim-neper-bote-para-se-femijet-e- Internal DoFollow
- http://rtv21.tv/robini-tregon-emrin-e-djalit/ Internal DoFollow
- http://rtv21.tv/%e2%80%8bnis-edicioni-i-40-te-i-seminarit-te-gjuhes-shqip Internal DoFollow
- http://rtv21.tv/para-takimit-me-vuciqin-kurti-takohet-me-stoltenberg/ Internal DoFollow
- http://rtv21.tv/klinika-e-kirurgjise-torakale-ne-gjashte-mujorin-e-pare-k Internal DoFollow
- http://rtv21.tv/qau-qielli-per-vjosen/ Internal DoFollow
- http://rtv21.tv/nga-e-diela-sezoni-i-ri-i-emisionit-nmaje-tgjuhes-me-xher Internal DoFollow
- http://rtv21.tv/ja-si-ti-dalloni-patikat-nike-origjinale-nga-ato-te-rreme Internal DoFollow
- http://rtv21.tv/horoskopi-ditor-e-enjte-15-shtator-2022/ Internal DoFollow
- https://facebook.com/RTV21live External DoFollow
- https://youtube.com/user/rtv21official External DoFollow
- https://instagram.com/rtv21/ External DoFollow

rtv21.tv SEO Keywords

Keywords Consistency for Rtv21.tv

Keyword Content Title Keywords Description Headings
ago 100 0.png 0.png 0.png 0.png
min 95 0.png 0.png 0.png 1.png
read 95 0.png 0.png 0.png 0.png
lajme 61 0.png 0.png 0.png 0.png
vendi 47 0.png 0.png 0.png 1.png
hours 47 0.png 0.png 0.png 0.png
kaltrina 37 0.png 0.png 0.png 0.png
berila 37 0.png 0.png 0.png 0.png
për 32 0.png 0.png 0.png 1.png
sport 21 0.png 0.png 0.png 1.png
mehmeti 21 0.png 0.png 0.png 0.png
egzona 21 0.png 0.png 0.png 0.png

Keywords Cloud for rtv21.tv

naftës X7 xhduriqi X9 hour X13 kurti X17 kuriozitete X7 lajme X61 kulturë X10 day X8 politikë X13 ago X100 qeveria X11 days X14 dujaka X10 autochthonous X9 dhe X13 sport X21 bota X16 shëndetësi X9 paktën X6 ekonomi X8 shtator X6 vendi X47 publicistikë X6 mins X10 min X95 showbiz X14 vdekur X7 kosovë X7 përmbytjet X6 hours X47 lifestyle X11 futboll X15 bien X7 berila X37 çmimet X7 vendor X12 sot X8 trend X7 ebullaku X16 për X32 nga X11 egzona X21 itali X6 diaspora X8 benzinës X7 papritura X6 kaltrina X37 esad X10 mehmeti X21 read X95

rtv21.tv Usability

Url

8 Length

Encoding

Perfect. Your declared charset is UTF-8.

Language

Good. Your declared language is EN. en.png

Deprecated HTML

Great! We haven't found deprecated HTML tags in your HTML.

Favicon

Great, your website has a favicon.

Email Privacy

Great no email address has been found in plain text!

Dublin Core

This page does not take advantage of Dublin Core.

Printability

We could not find a Print-Friendly CSS.

rtv21.tv Optimization

HTML 5
Design
Gzip
!
155
files
16
.css
28
.js
111
image

W3C Standarts

 • W3C Quality Reports
 • Excellent, your website doesn't use nested tables. Excellent, your website doesn't use nested tables.
 • Too bad, your website is using inline styles. Too bad, your website is using inline styles.
 • Too bad, your website has too many CSS files (more than 4). Too bad, your website has too many CSS files (more than 4).
 • Too bad, your website has too many JS files (more than {MoreNr}). Too bad, your website has too many JS files (more than {MoreNr}).

Document

 • Mobile Optimization
 • Apple Icon Apple Icon
 • Meta Viewport Tag Meta Viewport Tag
 • Robots.txt
 • Great, your website has a robots.txt file. Great, your website has a robots.txt file.
 • http://rtv21.tv/robots.txt rtv21.tv Robots.txt
 • Analytics
 • Great, your website has an analytics tool. Great, your website has an analytics tool.
 • Google Analytics googleanalytics

Rtv21.tv Website Statics

 • rtv21.tv IP No 104.26.5.228
 • Country of Popular Canada
 • Time Zone America/Toronto
 • ISP Cloudflare, Inc.

Backlink Statics

rtv21.tv Backlink Statics - 1
rtv21.tv Backlink Statics - 2

rtv21.tv Similar Sites & Alternatives

rtv21.tv Site Summary

rtv21, subscribe to our newsletter, britania ia ndalon delegacionit të kinës pjesëmarrjen në nderimet për mbretëreshën, të paktën 7 të vdekur nga përmbytjet e papritura në itali, bien çmimet e naftës dhe benzinës në kosovë, radhë mbi 6 kilometra për të nderuar elizabeth ii, sot protestohet në mitrovicë për shkak të vdekjes së 19-vjeçares, të paktën 7 të vdekur nga përmbytjet e papritura në itali, bien çmimet e naftës dhe benzinës në kosovë, radhë mbi 6 kilometra për të nderuar elizabeth ii, sot protestohet në mitrovicë për shkak të vdekjes së 19-vjeçares, gjendet një varrezë masive afër iziumit në ukrainë, pensionistët – lule për deputetët…(video) , kuvendi: pozitë e opozitë përplasën  ashpër për grevën në sektorin publik (video) , disa shkolla të ciklit të ulët “tradhtojnë” sbashk-un (video) , targat: tensione në veri… (video) , ministrja nagavci kërkon ndërprerjen e grevës (video) , ambasada gjermane me njoftim të rëndësishëm , haxhiu paralajmëroi se do ta denoncojë në polici mërgimtarin, por a është vepër penale deklarata e tij? , gjermanët i thonë lamtumirë verës me bileta udhëtimi prej 9 euro , drejtori komunal e lë kosovën pasi mori vizë pune për gjermani , pritje të gjata në merdare , bien çmimet e naftës dhe benzinës në kosovë , sot protestohet në mitrovicë për shkak të vdekjes së 19-vjeçares , sot dhe nesër mot i vranët me reshje shiu dhe shkarkime rrufesh , ​ngjarjet e datës 16 shtator , osmani e scholz diskutojnë për liberalizimin e vizave , covid-19 , qeveria kurti ii , lajçaku në prishtinë, takim i paparalajmëruar me kurtin, kurti përmend sërish: ndihmom vëlla, ami 100 euro, haradinaj për krizën energjetike: luaj nga vendi albin kurti, mos u tut!, projektligji për paga del në konsultim publik, këta janë koeficientët e propozuar, politikë , ndërpritet seanca e kuvendit, debati për grevën vazhdon javën e ardhshme, abdixhiku e quan kurtin kopshtar në luftë, e luftëtar në kopsht, lajçaku në prishtinë, takim i paparalajmëruar me kurtin, krasniqi-kurtit: tuc ka le, tuc ka jetu, tuc ka me dalë, kurti përmend sërish: ndihmom vëlla, ami 100 euro, krasniqi ia kthen muratit për kriptovalutat: unë kam treguar sa kam, trego edhe ti, kulturë , një grua që kishte dashuruar shumë, shfaqja “andorra” fitoi çmimin kryesor në festivalin ndërkombëtar të teatrove – skupi fest 2022, kurti e konjufca e shikuan bashkë filmin “luaneshat e kodrës”, “blonde” u shfaq premierë në hollywood, shëndetësi , 10 raste të reja me covid-19, katër mënyra të thjeshta për të hequr pikat e zeza duke ndryshuar dietën tuaj, formohet komisioni ekzekutiv për shëndetësi, udhëhiqet nga kurti (video), prishtinë : ku do të ndërtohet spitali rajonal?(video), sport , gavi zbulon arsyen pse rinovoi kontratën me barcelonën, kasami bëhet me skuadër të re, ballkani mposhtet, tregon paraqitje dinjitoze në pragë, federer do të pensionohet këtë muaj, erza muminoviq e 5-ta në kampionatin evropian të juniorëve, trepça ’89 shkatërroi drenicën, malisheva e dukagjini luajtën baraz , barcelona mposhti 4:0 cadiz-in , vedat muriqi shënon gol kundër real madridit , interi mposhti torinon , chelsea nuk ia doli sërish, city mposhti dortmundin , ffk i kërkon kurtit ta shpall stadiumin “fadil vokrri” objekt të interesit nacional , bayerni mposht barcelonën, liverpooli mezi fiton kundër ajaxit , nesër shorti për superligën a , rahoveci mposhti golden eagle yllin , prishtina mposht lehtësisht malishevën , showbiz , era: trend boj, nuk njeki, pse i mungoi skenës muzikore gjithë këto vite ardit stafa?, mel c zbulon se ishte sulmuar seksualisht para koncertit të parë të spice girls, urimi i veçantë i beatrix-it për tezen e saj, albërije hadërgjonaj feston ditëlindjen, kaq vjet mbushi sot, 21video, më shumë , britania ia ndalon delegacionit të kinës pjesëmarrjen në nderimet për mbretëreshën, era: trend boj, nuk njeki, të paktën 7 të vdekur nga përmbytjet e papritura në itali, bien çmimet e naftës dhe benzinës në kosovë, radhë mbi 6 kilometra për të nderuar elizabeth ii, pamje të njerëzve që përqafojnë çdo vështirësi me buzëqeshje, sot protestohet në mitrovicë për shkak të vdekjes së 19-vjeçares, gjendet një varrezë masive afër iziumit në ukrainë, sot dhe nesër mot i vranët me reshje shiu dhe shkarkime rrufesh, gavi zbulon arsyen pse rinovoi kontratën me barcelonën, ​ngjarjet e datës 16 shtator, pse i mungoi skenës muzikore gjithë këto vite ardit stafa?, kasami bëhet me skuadër të re, horoskopi ditor e premte 16 shtator 2022, shba dërgon armë të tjera në ukrainë, osmani e scholz diskutojnë për liberalizimin e vizave, në prishtinë e prizren arrestohen katër persona, iu konfiskohet drogë, jazhinca e tetovës 30 vjet në pritje të një mjeku, konjufca: luftimi i pabarazisë gjinore duhet të bëhet nga gratë dhe burrat, moti në dy ditët e ardhshme, kaq vite diferencë kanë “nerimani” dhe “maxhiti” , nagavci: s’ka arsye të mbahet grevë, qeveria ka bërë hapa , prindërit nisin një udhëtim nëpër botë, para se fëmijët e tyre të humbasin shikimin , robini tregon emrin e djalit , britania ia ndalon delegacionit të kinës pjesëmarrjen në nderimet për mbretëreshën , era: trend boj, nuk njeki , të paktën 7 të vdekur nga përmbytjet e papritura në itali , bien çmimet e naftës dhe benzinës në kosovë , ​nis edicioni i 40-të i seminarit të gjuhës shqipe , para takimit me vuçiqin, kurti takohet me stoltenberg , klinika e kirurgjisë torakale në gjashtë mujorin e parë ka kryer këto shërbime , qau qielli për vjosën , lifestyle , horoskopi ditor e premte 16 shtator 2022 , nga e diela sezoni i ri i emisionit “n’maje t’gjuhës” me xherin , ja si t’i dalloni patikat nike origjinale nga ato të rreme , katër mënyra të thjeshta për të hequr pikat e zeza duke ndryshuar dietën tuaj , horoskopi ditor e enjte 15 shtator 2022 , rtv21 , 21 media, kategoritë, të fundit, kërko, kategoritë, naftës, xhduriqi, hour, kurti, kuriozitete, lajme, kulturë, day, politikë, ago, qeveria, days, dujaka, autochthonous, dhe, sport, bota, shëndetësi, paktën, ekonomi, shtator, vendi, publicistikë, mins, min, showbiz, vdekur, kosovë, përmbytjet, hours, lifestyle, futboll, bien, berila, çmimet, vendor, sot, trend, ebullaku, për, nga, egzona, itali, diaspora, benzinës, papritura, kaltrina, esad, mehmeti, read, rtv21.tv.