Sivuston tiedot greenthumbs.in

greenthumbs.in

Executive Search | Online Assessments & Surveys | Greenthumbs

SEO-pistemäärä: 63 Heinäkuu 05 2020 greenthumbs.in

Top Talent Search firm offering Executive Search, Psychometric / Personality Tests, 360 Degree Appraisal, Employee Engagement Survey & Corporate Training.

greenthumbs.in SEO-suorituskykyraportti

61 kirjaimet
Otsikko

Täydellistä, otsikkosi sisältää väliltä 10 ja 70 kirjainta.

154 kirjaimet
Kuvaus

Hienoa, sinun meta-kuvauksesi sisältää väliltä70 ja 160 kirjainta.

26 pala
Kuvat

Emme löytäneet 26 yhtään kuvia tältä sivustolta. 2 Alt-attribuutit on tyhjiä tai poistettu. Lisää vaihtoehtoista tekstiä niin, että hakukoneet ymmärtävät paremmin kuvatesi sisällön.

7 %
Kirjain/HTML suhde

Tämän sivun / sivujen suhde teksti -> HTML on vähemmäinkuin 15 prosenttia, tämä tarkoittaa sitä, että luultavasti tulee tarvitsemaan lisää teksti sisältöä.

Flash

Täydellistä!, Flash-sisältöä ei ole havaittu tällä sivulla.

html-dokumentti sivun sisälle (Iframe)

Hienoa, Tällä sivulla ei ole Iframeja.

greenthumbs.in SEO Sisältö

1 pala
H1
11 pala
H2
1 pala
H3
3 pala
H4
3 pala
H5
8 pala
H6

Otsikot

  • Assessments, Surveys & Talent Search H1
  • An HR solutions company with a difference H2
  • Services H2
  • Talent Search H2
  • Psyft Personality Assessment H2
  • Psyft Employee Feedback H2
  • Psyft 360 Degree Feedback H2
  • Training Needs Analysis H2
  • Why GreenThumbs? H2
  • GreenThumbs In The News H2
  • You're in good company H2
  • Testimonials H2
  • Our team members are part of SIOP (Society for Industrial and Organizational Psychology). Our assessment tool is also in compliance with APA (American Psychological Association). H3
  • We'll be happy to arrange a trial for you. Please share your contact details below. H4
  • GreenThumbs Tags H4
  •  Contact Us H4
  • [email protected] H5
  • +91 - 8822353535 H5
  •                                                     Copyright © 2019 GreenThumbs . All Rights Reserved. H5
  • HR Head of a Large Manufacturing company H6
  • General Manager of a Large Trading Company H6
  • CEO of a Government Enterprise H6
  • HR Head of a Large FMCG Company H6
  • Associate Consultant of A large IT company H6
  • Manager of a Large Food manufacturing Industry H6
  • Head of Talent Management of a Business Services Company H6
  • DGM - HR of a Beverage Company H6

Open Graph (OG-tägit) tarjoavat mahdollisuuden merkitä verkkosivustojen sisältöä meta-tiedoilla.

Free Website Traffic to Your Site
site_name greenthumbs.in
url https://www.greenthumbs.in
type website
title Executive Search | Online Assessments & Surveys | Greenthumbs
description Top Talent Search firm offering Executive Search, Psychometric / Personality Tests, 360 Degree Appraisal, Employee Engagement Survey & Corporate Training.
image https://www.greenthumbs.in/img/GreenThumbsLogo.png

greenthumbs.in SEO Linkit

Sivun linkit

  • Sisäiset linkit 100%

  • Ulkoiset linkit [Antaa mehua 0%]

  • Ulkoiset linkit [älä seuraa 0%]

Sivun sisäisten linkkien taulukko

Ankkuri Link Tyyppi Mehu
Home http://greenthumbs.in/index.php Sisäinen Antaa mehua
About Us http://greenthumbs.in/about.php Sisäinen Antaa mehua
Solutions http://greenthumbs.in/# Sisäinen Antaa mehua
Talent Search http://greenthumbs.in/talent-search.php Sisäinen Antaa mehua
Personality Test http://greenthumbs.in/psyft/personality-assessment.php Sisäinen Antaa mehua
Training Needs Analysis http://greenthumbs.in/training-needs-analysis.php Sisäinen Antaa mehua
Employee Engagement Survey http://greenthumbs.in/psyft/employee-engagement.php Sisäinen Antaa mehua
Employee Satisfaction Survey http://greenthumbs.in/employee-satisfaction-survey.php Sisäinen Antaa mehua
Employee Pulse Survey http://greenthumbs.in/psyft/employee-pulse-survey.php Sisäinen Antaa mehua
Employee Net Promoter Score (eNPS) http://greenthumbs.in/psyft/employee-net-promoter-score.php Sisäinen Antaa mehua
Organization Culture Survey http://greenthumbs.in/organization-culture-survey.php Sisäinen Antaa mehua
Employee Feedback Surveys http://greenthumbs.in/psyft/employee-feedback-survey.php Sisäinen Antaa mehua
360° Feedback Survey http://greenthumbs.in/psyft/360-degree-feedback.php Sisäinen Antaa mehua
Manager Effectiveness Survey http://greenthumbs.in/manager-effectiveness-survey.php Sisäinen Antaa mehua
Employee Onboarding Survey http://greenthumbs.in/employee-onboarding-survey.php Sisäinen Antaa mehua
Employee Exit Survey http://greenthumbs.in/employee-exit-survey.php Sisäinen Antaa mehua
Net Promoter Score http://greenthumbs.in/net-promoter-score.php Sisäinen Antaa mehua
Customer Satisfaction Survey http://greenthumbs.in/customer-satisfaction-survey.php Sisäinen Antaa mehua
360° Feedback http://greenthumbs.in/psyft/360-degree-feedback-pricing.php Sisäinen Antaa mehua
Employee Engagement Survey http://greenthumbs.in/psyft/psyft-pricing.php Sisäinen Antaa mehua
Contact Us http://greenthumbs.in/contact.php Sisäinen Antaa mehua
Blog https://blog.greenthumbs.in/ Sisäinen Antaa mehua
Download Brochure https://greenthumbs.in/brochure/greenthumbs-brochure.pdf Sisäinen Antaa mehua
Not readable? Change text. http://greenthumbs.in/#captcha Sisäinen Antaa mehua
Tags http://greenthumbs.in/#PopularTagsPopup Sisäinen Antaa mehua
Sitemap | http://greenthumbs.in/sitemap.php Sisäinen Antaa mehua
Privacy Policy | http://greenthumbs.in/privacy-policy.php Sisäinen Antaa mehua
Terms & Conditions | http://greenthumbs.in/terms-conditions.php Sisäinen Antaa mehua
GDPR Compliance http://greenthumbs.in/gdpr-compliance.php Sisäinen Antaa mehua

greenthumbs.in SEO avainsanat

Avainsanojen johdonmukaisuus

Avainsana Sisältö Otsikko Avainsanat Kuvaus Otsikot
greenthumbs 7 1.png 0.png 0.png 1.png
feedback 6 0.png 0.png 0.png 1.png
search 5 1.png 0.png 1.png 1.png
more 4 0.png 0.png 0.png 0.png
read 4 0.png 0.png 0.png 0.png
employee 4 0.png 0.png 1.png 1.png
company 4 0.png 0.png 0.png 1.png
executive 3 1.png 0.png 1.png 0.png
personality 3 0.png 0.png 1.png 1.png
psyft 3 0.png 0.png 0.png 1.png

Avainsana pilvi

approach manager degree excellent need been challenges read conduct search gained greenthumbs helped feedback really large always surveys engagement more hiring from survey employee recruitment interaction focused identifying general team personality company trading talent first executive experience partnered psyft core

greenthumbs.in Käytettävyys

Url

14 Pituus

Koodaus/tietojenkäsittely

Täydellistä. Ilmoitettu asiakirjan merkkijono on UTF-8.

Kieli

Hyvä. Ilmoitettu kieli on . en

HTML Epäonnistui

Hienoa! Emme ole löytäneet vanhentuneita HTML-tunnisteita HTML-koodistasi.

Pikkukuva (favicon)

Hienoa, sinun sivulla on favicon (pikakuvake).

Sähköpostin yksityisyys

Varoitus! Ainakin yksi sähköpostiosoite on löytynyt tavallisesta tekstistä. Käytä tätä ilmaista antispam suojausta piilottaaksesi sähköpostiosoitteet spämmereiltä.

Metatietosanastostandardi informaatio (DC)

Hienoa. Tämä sivu käyttää hyödyksi (DublinCore =DC) metatietosanastostandardi informaatiokuvausta.

Tulostettavuus

Hienoa. Olemme löytäneet tulostusystävällisen CSS:n.

greenthumbs.in Optimoi


HTML 5

Gzip
aktiivinen!

65
tiedostot

17
.css

22
.js

26
image

W3C-standardi

  • W3C-laaturaportit
  • Erinomaista, verkkosivustosi ei käytä sisäkkäisiä taulukoita. Erinomaista,
verkkosivustosi ei käytä sisäkkäisiä taulukoita.
  • Harmillista, Sivustosi käyttää sisäisiä tyylejä. Harmillista, Sivustosi käyttää sisäisiä tyylejä.
  • Harmillista, sivustossasi on liian monta CSS-tiedostoa (enemmänkuin4). Harmillista, sivustossasi on liian monta CSS-tiedostoa (enemmänkuin4).
  • Harmillista, sivustossasi on liikaa JavaScript-tiedostoja (enemmänkuin{MoreNr}). Harmillista, sivustossasi on liikaa JavaScript-tiedostoja (enemmänkuin{MoreNr}).

Dokumentti

  • Mobiili optimointi
  • Apple-kuvake Apple-kuvake
  • Meta Viewport -tunniste Meta Viewport -tunniste
  • Robots.txt
  • Hienoa, sivustossasi on robots.txt-tiedosto. Hienoa, sivustossasi on robots.txt-tiedosto.
  • http://greenthumbs.in/robots.txt greenthumbs.in Robots.txt
  • Analyysit
  • Hienoa, sivustossasi on analyysityökalu. Hienoa, sivustossasi on analyysityökalu.
  • Google Analytics googleanalytics

greenthumbs.in Sivuston nopeus

Analysoi...

greenthumbs.in Statiikka

  • Maailman ranking 1,881,899
  • Suosittu maa N/A
  • Maajärjestys N/A
  • Ranking Change +736906
greenthumbs.in Alexa Ranking-kaavio
greenthumbs.in Alexa Ranking-kaavio
greenthumbs.in Alexa Liikennekaavio
greenthumbs.in Alexa Liikennekaavio

Käänteisen linkin tilastot

greenthumbs.in Käänteisen linkin tilastot - 1
greenthumbs.in Käänteisen linkin tilastot - 2