Website beoordeling course-net.com

course-net.com

Course-Net | No.1 Practical IT Coaching Indonesia

SEO-score: 63 Oktober 13 2020 course-net.com UPDATE

Course-Net adalah lembaga pelatihan IT No 1 dengan Jaminan Sampai Bisa dan Gratis Re-Coaching. Course-Net berhasil memenangkan ECC Global Award 2019 di Atlanta

course-net.com SEO-prestatierapport

49 brieven
Title

Perfect, uw title tag bevat tussen de 10 en 70 karakters.

159 brieven
Description

Perfect, uw meta description bevat tussen de 70 en 160 karakters.

69 stuk
Afbeeldingen

We vonden 69 afbeeldingen in de pagina. 1 alt attributen ontbreken. Voeg alternatieve text toe zodat zoekmachines beter kunnen beoordelen wat het onderwerp van de afbeeldingen is.

6 %
Text/HTML Ratio

De ratio van text tot HTML code is below 15 procent, dit betekent dat uw pagina waarschijnlijk meer tekst nodig heeft.

Flash

Perfect, geen Flash content gevonden in uw website.

Iframe

Jammer, u heeft Iframes in uw website, dit betekent dat deze content niet kan worden geïndexeerd.

course-net.com SEO Content

1 stuk
H1
11 stuk
H2
10 stuk
H3
6 stuk
H4
0 stuk
H5
0 stuk
H6

Headings

  • #1 Practical IT Coaching H1
  • Apakah Anda sudah punya Specific Skill? H2
  • Course-Net Indonesia berhasil memenangkan ECC Global Award 2019 di Atlanta, USA H2
  • Mengapa Course-Net pasti menjadi pilihan terbaik bagi Anda? H2
  • Upgrade skill Anda sesuai dengan passion H2
  • Mau tau kapan schedule Coaching dan promo apa yang sedang berjalan? H2
  • 7000 lulusan sudah bergabung dengan Course-Net H2
  • Our Blog H2
  • Keahlian Dasar Data Scientist di Tahun ini H2
  • Mengapa Gaji Data Scientist Diatas 2 Digit H2
  • Mengenal Visualisasi Data Lebih Detail H2
  • Kursus Data Science Terbaik di Jakarta H2
  • IT Coaching Bukan Training H3
  • 1x Bayar Belajar Sampai Bisa H3
  • Full Hands On Lab H3
  • 3P Coach H3
  • Our Partners H3
  • Reynald Antonius (Binus University) H3
  • Dea Calista (Deakin University) H3
  • Ridwan Aulia (Institut Teknologi Indonesia) H3
  • Andi Rizhka (Travel & Tour Haji) H3
  • Our Clients H3
  • Gading Serpong H4
  • Kebon Jeruk H4
  • Contact Us H4
  • Operational Hours H4
  • Penyelenggara resmi ujian sertifikasi International H4
  • Follow Us H4

Og Meta Properties

Free Website Traffic to Your Site
locale en_US
type website
title Course-Net | No.1 Practical IT Coaching Indonesia
description Course-Net adalah lembaga pelatihan IT No 1 dengan Jaminan Sampai Bisa dan Gratis Re-Coaching. Course-Net berhasil memenangkan ECC Global Award 2019 di Atlanta
url https://www.course-net.com/
site_name Course-Net
updated_time 2020-08-22T22:19:18+07:00
image https://www.course-net.com/wp-content/uploads/2020/05/Banner-Homepage-Course-Net.jpg
image:secure_url https://www.course-net.com/wp-content/uploads/2020/05/Banner-Homepage-Course-Net.jpg
image:width 1200
image:height 630
image:alt Course-Net, IT Coaching, Kursus IT
image:type image/jpeg

course-net.com SEO Links

In-page links

  • Interne Links 97.73%

  • Externe Links [doFollow 2.27%]

  • Externe Links [noFollow 0%]

In-page links tabel

Ankertekst Link Type samenstelling
Skip to content http://course-net.com/#main Intern doFollow
Homepage https://course-net.com/ Intern doFollow
About https://course-net.com/tentang-course-net/ Intern doFollow
FAQ https://course-net.com/faq/ Intern doFollow
Coaching Program https://course-net.com/course/ Intern doFollow
Kursus Jaringan Komputer https://course-net.com/course/kursus-jaringan-komputer/ Intern doFollow
Kursus CCNA https://course-net.com/course/kursus-ccna/ Intern doFollow
Kursus CCNP https://course-net.com/course/kursus-ccnp/ Intern doFollow
Kursus Cyber Security https://course-net.com/course/kursus-cyber-security/ Intern doFollow
Kursus Hacker (CEH) https://course-net.com/course/kursus-hacker/ Intern doFollow
Kursus CHFI https://course-net.com/course/kursus-chfi/ Intern doFollow
Kursus ECSA https://course-net.com/course/kursus-ecsa/ Intern doFollow
Kursus Website https://course-net.com/course/kursus-website/ Intern doFollow
Kursus Web Design https://course-net.com/course/kursus-web-design/ Intern doFollow
Kursus Laravel https://course-net.com/course/kursus-laravel/ Intern doFollow
Kursus Java Spring https://course-net.com/course/kursus-java-spring/ Intern doFollow
Kursus Javascript Fullstack https://course-net.com/course/kursus-fullstack-javascript/ Intern doFollow
Kursus Mobile Application https://course-net.com/course/kursus-mobile-application/ Intern doFollow
Kursus Android https://course-net.com/course/kursus-android/ Intern doFollow
Kursus iOS https://course-net.com/course/kursus-ios/ Intern doFollow
Kursus Flutter https://course-net.com/course/kursus-flutter/ Intern doFollow
Kursus Digital Marketing https://course-net.com/course/kursus-digital-marketing/ Intern doFollow
Kursus Data Science https://course-net.com/course/kursus-data-science/ Intern doFollow
Alumni Stories https://course-net.com/alumni-stories/ Intern doFollow
Schedule https://course-net.com/schedule/ Intern doFollow
Blog http://course-net.com/# Intern doFollow
Networking https://course-net.com/networking/ Intern doFollow
Cyber Security https://course-net.com/cyber-security/ Intern doFollow
Mobile Application https://course-net.com/mobile-application/ Intern doFollow
Website https://course-net.com/website/ Intern doFollow
Data Science https://course-net.com/data-science/ Intern doFollow
Digital Marketing https://course-net.com/digital-marketing/ Intern doFollow
Basic Program https://course-net.com/basic-program/ Intern doFollow
Bimbel Kuliah IT https://course-net.com/itversity/ Intern doFollow
Reynald Antonius (Binus University) https://course-net.com/alumni-stories/reynald-antonius/ Intern doFollow
Dea Calista (Deakin University) https://course-net.com/alumni-stories/dea-calista/ Intern doFollow
Ridwan Aulia (Institut Teknologi Indonesia) https://course-net.com/alumni-stories/ridwan-aulia-utomo/ Intern doFollow
Andi Rizhka (Travel & Tour Haji) https://course-net.com/alumni-stories/andi-rizhka/ Intern doFollow
Our Clients https://course-net.com/clients/ Intern doFollow
- https://course-net.com/keahlian-dasar-data-scientist/ Intern doFollow
- https://course-net.com/mengapa-gaji-data-scientist-diatas-2-digit/ Intern doFollow
- https://course-net.com/mengenal-visualisasi-data/ Intern doFollow
- https://course-net.com/kursus-data-science-terbaik-di-jakarta/ Intern doFollow
+62 8111 8111 10 https://web.whatsapp.com/send?phone=628111811110&text=Halo%20Kak%20Hana,% Extern doFollow

course-net.com SEO Keywords

Keywords Consistentie

Keyword Content Title Keywords Description Headings
anda 24 0.png 0.png 0.png 1.png
yang 23 0.png 0.png 0.png 1.png
coaching 14 1.png 0.png 1.png 1.png
data 13 0.png 0.png 0.png 1.png
course-net 12 1.png 0.png 1.png 1.png
dan 9 0.png 0.png 1.png 1.png
program 9 0.png 0.png 0.png 0.png
kursus 9 0.png 0.png 0.png 1.png
dengan 8 0.png 0.png 1.png 1.png
lihat 7 0.png 0.png 0.png 0.png

Keywords Cloud

course-net program akan bagi anda dunia bisa lihat langsung hanya dengan belajar ini yang kursus dari dalam terbaik kami tidak apa digital coaching sudah internasional scientist baca data mendapatkan coach menjadi lebih kelas banyak juga hingga indonesia science dan selengkapnya

course-net.com Bruikbaarheid

Url

14 Lengte

Encoding

Perfect. Uw ingestelde Charset is UTF-8.

Taal

Goed. Uw ingestelde taal is EN. en.png

Niet ondersteunde HTML

Geweldig! We hebben geen niet meer ondersteunde HTMl tags gevonden in uw HTML.

Favicon

Goed, uw website heeft een favicon.

E-mail Privacy

Waarschuwing! Er is op zijn minst 1 e-mailadres gevonden als platte tekst. (voorkom spam!). Gebruik deze gratis antispam protector om e-mailadressen te verbergen voor spammers.

Dublin Core

Deze pagina maakt geen gebruik van Dublin Core.

Printbaarheid

Jammer. We vonden geen Print-Vriendelijke CSS.

course-net.com Optimalisatie


HTML 5

Gzip
actief!

79
bestanden

6
.css

4
.js

69
image

W3C-standaard

  • W3C-kwaliteitsrapporten
  • Geweldig, uw website heeft geen tabellen in een tabel. Geweldig, uw website heeft geen tabellen in een tabel.
  • Jammer, uw website maakt gebruik van inline styles. Jammer, uw website maakt gebruik van inline styles.
  • Jammer, uw website heeft teveel CSS bestanden (meer dan 4). Jammer, uw website heeft teveel CSS bestanden (meer dan 4).
  • Perfect, uw website heeft een correct aantal JavaScript bestanden. Perfect, uw website heeft een correct aantal JavaScript bestanden.

Document

  • Mobile Optimization
  • Apple Icon Apple Icon
  • Meta Viewport Tag Meta Viewport Tag
  • Robots.txt
  • Geweldig uw website heeft een robots.txt bestand. Geweldig uw website heeft een robots.txt bestand.
  • http://course-net.com/robots.txt course-net.com Robots.txt
  • Analytics
  • We hadden niet op te sporen van een analytics tool op deze website geplaatst.

    Web Analytics laat u toe de bezoekersactiviteit op uw website te meten. U zou minstens 1 Analytics tool geïnstalleerd moeten hebben en een extra tool voor de bevestiging van de resultaten. We hadden niet op te sporen van een analytics tool op deze website geplaatst. <br><br>Web Analytics laat u toe de bezoekersactiviteit op uw website te meten. U zou minstens 1 Analytics tool geïnstalleerd moeten hebben en een extra tool voor de bevestiging van de resultaten.

course-net.com PageSpeed Insights

course-net.com Statica

  • Wereldranglijst 375,446
  • Land van populair Indonesia
  • Landenranglijst Indonesia - ID 6,219
  • Rangschikking wijzigen -317052
course-net.com Alexa Ranglijst
course-net.com Alexa Ranglijst
course-net.com Alexa Verkeerskaart
course-net.com Alexa Verkeerskaart

Backlink Statics

course-net.com Backlink Statics - 1
course-net.com Backlink Statics - 2