Website beoordeling greenthumbs.in

greenthumbs.in

Executive Search | Online Assessments & Surveys | Greenthumbs

SEO-score: 63 August 25 2020 greenthumbs.in

Top Talent Search firm offering Executive Search, Psychometric / Personality Tests, 360 Degree Appraisal, Employee Engagement Survey & Corporate Training.

greenthumbs.in SEO-prestatierapport

61 brieven
Title

Perfect, uw title tag bevat tussen de 10 en 70 karakters.

154 brieven
Description

Perfect, uw meta description bevat tussen de 70 en 160 karakters.

26 stuk
Afbeeldingen

We vonden 26 afbeeldingen in de pagina. 2 alt attributen ontbreken. Voeg alternatieve text toe zodat zoekmachines beter kunnen beoordelen wat het onderwerp van de afbeeldingen is.

7 %
Text/HTML Ratio

De ratio van text tot HTML code is below 15 procent, dit betekent dat uw pagina waarschijnlijk meer tekst nodig heeft.

Flash

Perfect, geen Flash content gevonden in uw website.

Iframe

Perfect, er zijn geen Iframes in uw website aangetroffen.

greenthumbs.in SEO Content

1 stuk
H1
11 stuk
H2
1 stuk
H3
3 stuk
H4
3 stuk
H5
8 stuk
H6

Headings

  • Assessments, Surveys & Talent Search H1
  • An HR solutions company with a difference H2
  • Services H2
  • Talent Search H2
  • Psyft Personality Assessment H2
  • Psyft Employee Feedback H2
  • Psyft 360 Degree Feedback H2
  • Training Needs Analysis H2
  • Why GreenThumbs? H2
  • GreenThumbs In The News H2
  • You're in good company H2
  • Testimonials H2
  • Our team members are part of SIOP (Society for Industrial and Organizational Psychology). Our assessment tool is also in compliance with APA (American Psychological Association). H3
  • We'll be happy to arrange a trial for you. Please share your contact details below. H4
  • GreenThumbs Tags H4
  •  Contact Us H4
  • [email protected] H5
  • +91 - 8822353535 H5
  •                                                     Copyright © 2019 GreenThumbs . All Rights Reserved. H5
  • HR Head of a Large Manufacturing company H6
  • General Manager of a Large Trading Company H6
  • CEO of a Government Enterprise H6
  • HR Head of a Large FMCG Company H6
  • Associate Consultant of A large IT company H6
  • Manager of a Large Food manufacturing Industry H6
  • Head of Talent Management of a Business Services Company H6
  • DGM - HR of a Beverage Company H6

Og Meta Properties

Free Website Traffic to Your Site
site_name greenthumbs.in
url https://www.greenthumbs.in
type website
title Executive Search | Online Assessments & Surveys | Greenthumbs
description Top Talent Search firm offering Executive Search, Psychometric / Personality Tests, 360 Degree Appraisal, Employee Engagement Survey & Corporate Training.
image https://www.greenthumbs.in/img/GreenThumbsLogo.png

greenthumbs.in SEO Links

In-page links

  • Interne Links 100%

  • Externe Links [doFollow 0%]

  • Externe Links [noFollow 0%]

In-page links tabel

Ankertekst Link Type samenstelling
Home http://greenthumbs.in/index.php Intern doFollow
About Us http://greenthumbs.in/about.php Intern doFollow
Solutions http://greenthumbs.in/# Intern doFollow
Talent Search http://greenthumbs.in/talent-search.php Intern doFollow
Personality Test http://greenthumbs.in/psyft/personality-assessment.php Intern doFollow
Training Needs Analysis http://greenthumbs.in/training-needs-analysis.php Intern doFollow
Employee Engagement Survey http://greenthumbs.in/psyft/employee-engagement.php Intern doFollow
Employee Satisfaction Survey http://greenthumbs.in/employee-satisfaction-survey.php Intern doFollow
Employee Pulse Survey http://greenthumbs.in/psyft/employee-pulse-survey.php Intern doFollow
Employee Net Promoter Score (eNPS) http://greenthumbs.in/psyft/employee-net-promoter-score.php Intern doFollow
Organization Culture Survey http://greenthumbs.in/organization-culture-survey.php Intern doFollow
Employee Feedback Surveys http://greenthumbs.in/psyft/employee-feedback-survey.php Intern doFollow
360° Feedback Survey http://greenthumbs.in/psyft/360-degree-feedback.php Intern doFollow
Manager Effectiveness Survey http://greenthumbs.in/manager-effectiveness-survey.php Intern doFollow
Employee Onboarding Survey http://greenthumbs.in/employee-onboarding-survey.php Intern doFollow
Employee Exit Survey http://greenthumbs.in/employee-exit-survey.php Intern doFollow
Net Promoter Score http://greenthumbs.in/net-promoter-score.php Intern doFollow
Customer Satisfaction Survey http://greenthumbs.in/customer-satisfaction-survey.php Intern doFollow
360° Feedback http://greenthumbs.in/psyft/360-degree-feedback-pricing.php Intern doFollow
Employee Engagement Survey http://greenthumbs.in/psyft/psyft-pricing.php Intern doFollow
Contact Us http://greenthumbs.in/contact.php Intern doFollow
Blog https://blog.greenthumbs.in/ Intern doFollow
Download Brochure https://greenthumbs.in/brochure/greenthumbs-brochure.pdf Intern doFollow
Not readable? Change text. http://greenthumbs.in/#captcha Intern doFollow
Tags http://greenthumbs.in/#PopularTagsPopup Intern doFollow
Sitemap | http://greenthumbs.in/sitemap.php Intern doFollow
Privacy Policy | http://greenthumbs.in/privacy-policy.php Intern doFollow
Terms & Conditions | http://greenthumbs.in/terms-conditions.php Intern doFollow
GDPR Compliance http://greenthumbs.in/gdpr-compliance.php Intern doFollow

greenthumbs.in SEO Keywords

Keywords Consistentie

Keyword Content Title Keywords Description Headings
greenthumbs 7 1.png 0.png 0.png 1.png
feedback 6 0.png 0.png 0.png 1.png
search 5 1.png 0.png 1.png 1.png
more 4 0.png 0.png 0.png 0.png
read 4 0.png 0.png 0.png 0.png
employee 4 0.png 0.png 1.png 1.png
company 4 0.png 0.png 0.png 1.png
executive 3 1.png 0.png 1.png 0.png
personality 3 0.png 0.png 1.png 1.png
psyft 3 0.png 0.png 0.png 1.png

Keywords Cloud

employee general feedback trading gained executive need been survey manager read team company experience search talent recruitment really excellent always challenges psyft helped more conduct interaction degree identifying from partnered hiring first focused approach engagement large personality greenthumbs surveys core

greenthumbs.in Bruikbaarheid

Url

14 Lengte

Encoding

Perfect. Uw ingestelde Charset is UTF-8.

Taal

Goed. Uw ingestelde taal is . en

Niet ondersteunde HTML

Geweldig! We hebben geen niet meer ondersteunde HTMl tags gevonden in uw HTML.

Favicon

Goed, uw website heeft een favicon.

E-mail Privacy

Waarschuwing! Er is op zijn minst 1 e-mailadres gevonden als platte tekst. (voorkom spam!). Gebruik deze gratis antispam protector om e-mailadressen te verbergen voor spammers.

Dublin Core

Geweldig. Deze pagina maakt gebruik van Dublin Core.

Printbaarheid

Geweldig. We vonden Print-Vriendelijke CSS.

greenthumbs.in Optimalisatie


HTML 5

Gzip
actief!

65
bestanden

17
.css

22
.js

26
image

W3C-standaard

  • W3C-kwaliteitsrapporten
  • Geweldig, uw website heeft geen tabellen in een tabel. Geweldig, uw website heeft geen tabellen in een tabel.
  • Jammer, uw website maakt gebruik van inline styles. Jammer, uw website maakt gebruik van inline styles.
  • Jammer, uw website heeft teveel CSS bestanden (meer dan 4). Jammer, uw website heeft teveel CSS bestanden (meer dan 4).
  • Jammer, uw website heeft teveel JS bestanden (meer dan {MoreNr}). Jammer, uw website heeft teveel JS bestanden (meer dan {MoreNr}).

Document

  • Mobile Optimization
  • Apple Icon Apple Icon
  • Meta Viewport Tag Meta Viewport Tag
  • Robots.txt
  • Geweldig uw website heeft een robots.txt bestand. Geweldig uw website heeft een robots.txt bestand.
  • http://greenthumbs.in/robots.txt greenthumbs.in Robots.txt
  • Analytics
  • Perfect, uw website heeft een analytics tool. Perfect, uw website heeft een analytics tool.
  • Google Analytics googleanalytics

greenthumbs.in PageSpeed Insights

Analyseren

greenthumbs.in Statica

  • Wereldranglijst 1,375,866
  • Land van populair N/A
  • Landenranglijst N/A
  • Rangschikking wijzigen -913359
greenthumbs.in Alexa Ranglijst
greenthumbs.in Alexa Ranglijst
greenthumbs.in Alexa Verkeerskaart
greenthumbs.in Alexa Verkeerskaart

Backlink Statics

greenthumbs.in Backlink Statics - 1
greenthumbs.in Backlink Statics - 2