Website beoordeling kkconsultant.net

kkconsultant.net

Home - KK Consultant - Consultancy Firm Rawalpindi - Islamabad

SEO-score: 51 Juli 23 2020 kkconsultant.net

kkconsultant.net SEO-prestatierapport

62 brieven
Title

Perfect, uw title tag bevat tussen de 10 en 70 karakters.

0 brieven
Description

Perfect, uw meta description bevat tussen de 70 en 160 karakters.

13 stuk
Afbeeldingen

We vonden 13 afbeeldingen in de pagina. 13 alt attributen ontbreken. Voeg alternatieve text toe zodat zoekmachines beter kunnen beoordelen wat het onderwerp van de afbeeldingen is.

3 %
Text/HTML Ratio

De ratio van text tot HTML code is below 15 procent, dit betekent dat uw pagina waarschijnlijk meer tekst nodig heeft.

Flash

Perfect, geen Flash content gevonden in uw website.

Iframe

Jammer, u heeft Iframes in uw website, dit betekent dat deze content niet kan worden geïndexeerd.

kkconsultant.net SEO Content

0 stuk
H1
4 stuk
H2
0 stuk
H3
35 stuk
H4
3 stuk
H5
1 stuk
H6

Headings

  • 5 Years EXPERIENCE H2
  • Company Profile of KK CONSULTANT (SMC-PVT) LIMITED H2
  • Our Core Services H2
  • Be aware from Scam/Fraud H2
  • Accounting & Book Keeping  H4
  • Financial Management Services H4
  • Accredited Registration and Certifications H4
  • Consultancy For Registration H4
  • Tax Services H4
  • Honesty H4
  • Commitment H4
  • Confidentiality H4
  • Professionalism H4
  • Trademark Registration H4
  • Partnership Registration H4
  • Import/Export Registration H4
  • Company Registration H4
  • Sales Tax Registration H4
  • Tax Return FIlling H4
  • NTN Registration H4
  • NGO/Trust Registration H4
  • Accounts Outsourcing H4
  • Document Attestation H4
  • Costing and Cost Management H4
  • Foreign Company Registration H4
  • Budgeting and Financial Forecasting H4
  • Chamber of Commerce and Industry H4
  • ISO 9001 H4
  • Patent Registration H4
  • Accounting System Implementation H4
  • Secretarial Services and Corporate Return Filing H4
  • Accredited Registration H4
  • Copyright Registration H4
  • Quick Links H4
  • Accredited by H4
  • Our Courier Partners H4
  • Important Links H4
  • Registered with H4
  • Blog H4
  • Registration H5
  • Accounts Management H5
  • Taxation H5
  • tekst niet gevonden H6

Og Meta Properties

Free Website Traffic to Your Site
locale en_US
type website
title Home - KK Consultant - Consultancy Firm Rawalpindi - Islamabad
url https://kkconsultant.net/
site_name KK Consultant - Consultancy Firm Rawalpindi - Islamabad

kkconsultant.net SEO Links

In-page links

  • Interne Links 91.14%

  • Externe Links [doFollow 8.86%]

  • Externe Links [noFollow 0%]

In-page links tabel

Ankertekst Link Type samenstelling
- kkconsultant.net/javascript:void(0); Extern doFollow
Accounting Outsourcing https://kkconsultant.net/accounting-outsourcing/ Intern doFollow
Accounts Receivable and Payables https://kkconsultant.net/accounts-receivable-and-payables/ Intern doFollow
Payroll Processing https://kkconsultant.net/payroll-processing/ Intern doFollow
Inventory Management https://kkconsultant.net/inventory-management/ Intern doFollow
Accounts Reconciliation https://kkconsultant.net/accounts-reconciliation/ Intern doFollow
Financial Reporting https://kkconsultant.net/financial-reporting/ Intern doFollow
Fixed Asset Management https://kkconsultant.net/fixed-asset-management/ Intern doFollow
ERP / Accounting System Implementation https://kkconsultant.net/erp-accounting-system-implementation/ Intern doFollow
Budgeting and Financial Forecasting https://kkconsultant.net/budgeting-and-financial-forecasting/ Intern doFollow
Financial Feasibility https://kkconsultant.net/financial-feasibility/ Intern doFollow
Cost Accounting System Implementation https://kkconsultant.net/cost-accounting-system-implementation/ Intern doFollow
Intellectual Property Organization https://kkconsultant.net/intellectual-property-organization/ Intern doFollow
Pakistan Engineering Council https://kkconsultant.net/pakistan-engineering-council/ Intern doFollow
Pakistan Software Export Board Chamber Registration https://kkconsultant.net/pakistan-software-export-board-chamber-registrat Intern doFollow
ISO 9001 https://kkconsultant.net/iso-9001/ Intern doFollow
Single Member Company https://kkconsultant.net/single-member-company/ Intern doFollow
Private Company Registration https://kkconsultant.net/private-company-registration/ Intern doFollow
Private Company with Foreign Director https://kkconsultant.net/private-company-with-foreign-director/ Intern doFollow
Public Limited Company https://kkconsultant.net/public-limited-company/ Intern doFollow
Public Limited Company with Foreign Director https://kkconsultant.net/public-limited-company-with-foreign-director/ Intern doFollow
Liaison Office and Branch Office https://kkconsultant.net/liaison-office-and-branch-office/ Intern doFollow
Foreign Company / Foreign Direct Investment https://kkconsultant.net/foreign-company-foreign-direct-investment/ Intern doFollow
Limited Liability Partnership (LLP) https://kkconsultant.net/limited-liability-partnership-llp/ Intern doFollow
Corporate Laws Secretarial Practices https://kkconsultant.net/corporate-laws-secretarial-practices/ Intern doFollow
NGO and Trust Registration https://kkconsultant.net/ngo-and-trust-registration/ Intern doFollow
Partnership Registration https://kkconsultant.net/partnership-registration/ Intern doFollow
Employment Taxation https://kkconsultant.net/employment-taxation/ Intern doFollow
Personal Taxation https://kkconsultant.net/personal-taxation/ Intern doFollow
Partnership / AOP Taxation https://kkconsultant.net/partnership-aop-taxation/ Intern doFollow
Corporate Taxation https://kkconsultant.net/corporate-taxation/ Intern doFollow
NGO Taxation https://kkconsultant.net/ngo-taxation/ Intern doFollow
Provincial Sales Tax https://kkconsultant.net/provincial-sales-tax/ Intern doFollow
Tax Advisory Services https://kkconsultant.net/tax-advisory-services/ Intern doFollow
WeBOC Registration https://kkconsultant.net/weboc-registration/ Intern doFollow
Company Name Reservation https://kkconsultant.net/company-name-reservation/ Intern doFollow
Incorporation of a Company https://kkconsultant.net/incorporation-of-a-company/ Intern doFollow
Memorandum of Association https://kkconsultant.net/memorandum-of-association/ Intern doFollow
Articles of Association https://kkconsultant.net/articles-of-association/ Intern doFollow
Winding up of Company https://kkconsultant.net/winding-up-a-company/ Intern doFollow
Shares Transfer/Change of Directors https://kkconsultant.net/shares-transferchange-of-directors/ Intern doFollow
Changes in MOA https://kkconsultant.net/changes-in-moa/ Intern doFollow
Alteration in Paid up Capital https://kkconsultant.net/alteration-in-paid-up-capital/ Intern doFollow
Alteration in Authorize Capital https://kkconsultant.net/alteration-in-authorize-capital/ Intern doFollow
Change in Company Address https://kkconsultant.net/change-in-company-address/ Intern doFollow
Conversion Pvt to SMC-Pvt Ltd. https://kkconsultant.net/conversion-pvt-to-smc-pvt-ltd/ Intern doFollow
Conversion of SMC to Pvt Ltd. https://kkconsultant.net/conversion-of-smc-to-pvt-ltd/ Intern doFollow
Conversion of Public to Pvt Ltd https://kkconsultant.net/conversion-of-public-to-pvt-ltd/ Intern doFollow
Conversion of Pvt to Public Ltd https://kkconsultant.net/conversion-of-pvt-to-public-ltd/ Intern doFollow
Appointment of Auditor https://kkconsultant.net/appointment-of-auditor/ Intern doFollow
Appointment of Legal Adviser https://kkconsultant.net/appointment-of-legal-adviser/ Intern doFollow
Companies Act, 2017 https://kkconsultant.net/wp-content/uploads/2017/09/Companies-Act-2017.pd Intern doFollow
Limited Liability Partnership Act, 2017 https://kkconsultant.net/wp-content/uploads/2017/09/Limited-Liability-Par Intern doFollow
Single Member Companies Rules,2003 https://kkconsultant.net/wp-content/uploads/2017/09/Single-Member-Compani Intern doFollow
Companies Incorporation Regulations https://kkconsultant.net/wp-content/uploads/2017/09/Companies-Incorporati Intern doFollow
Employee Login https://kkconsultant.net/webmail Intern doFollow
Payment Methods https://kkconsultant.net/payment-options/ Intern doFollow
Careers https://kkconsultant.net/careers/ Intern doFollow
Download https://kkconsultant.net/download/ Intern doFollow
Tracking https://kkconsultant.net/tracking/ Intern doFollow
Scam Protection https://kkconsultant.net/category/scam-protection/ Intern doFollow
FBR http://fbr.gov.pk Extern doFollow
SECP http://secp.gov.pk Extern doFollow
IPO http://ipo.gov.pk Extern doFollow
PEC http://pec.org.pk Extern doFollow
PSEB http://pseb.pk Extern doFollow
Company Ordinance 1984 https://kkconsultant.net/wp-content/uploads/2016/12/company-ordinance-198 Intern doFollow
Company Ordinance 2016 https://kkconsultant.net/wp-content/uploads/2016/12/company-ordinance-201 Intern doFollow
Check NTN https://kkconsultant.net/check-ntn/ Intern doFollow
Check Name Availability https://kkconsultant.net/name-availability/ Intern doFollow
Check Active Taxpayer https://kkconsultant.net/check-active-tax-payer/ Intern doFollow
Section 147 – Advance Tax paid by the taxpayer https://kkconsultant.net/section-147-advance-tax-paid-by-the-taxpayer/ Intern doFollow
Five basic questions related to Section 114 of Income tax Ordinance 2001 https://kkconsultant.net/five-basic-questions-related-to-section-114-of-i Intern doFollow
Form 39 – Application for conversion of status from inactive to active company https://kkconsultant.net/form-39-application-for-conversion-of-status-fro Intern doFollow
Form 38 – Application for obtaining status of inactive company https://kkconsultant.net/form-38-application-for-obtaining-status-of-inac Intern doFollow
Form 21 – Notice of situation of registered office or any change therein https://kkconsultant.net/form-21-notice-of-situation-of-registered-office Intern doFollow
FORM D – Annual return of inactive company https://kkconsultant.net/form-d-annual-return-of-inactive-company/ Intern doFollow
KK Group of Companies http://kkgoc.com Extern doFollow
- http://kkconsultant.net/# Intern doFollow

kkconsultant.net SEO Keywords

Keywords Consistentie

Keyword Content Title Keywords Description Headings
company 16 0.png 0.png 0.png 1.png
tax 16 0.png 0.png 0.png 1.png
taxation 7 0.png 0.png 0.png 1.png
registration 7 0.png 0.png 0.png 1.png
accounting 6 0.png 0.png 0.png 1.png
corporate 5 0.png 0.png 0.png 1.png
services 5 0.png 0.png 0.png 1.png
check 5 0.png 0.png 0.png 0.png
conversion 5 0.png 0.png 0.png 0.png
financial 4 0.png 0.png 0.png 1.png

Keywords Cloud

single foreign conversion home check alteration accounting director liability private office management change public changes partnership services active form company corporate pvt member registration aops limited tax ntn paid appointment ngo financial taxation individuals companies ordinance name rate inactive capital

kkconsultant.net Bruikbaarheid

Url

16 Lengte

Encoding

Perfect. Uw ingestelde Charset is UTF-8.

Taal

Goed. Uw ingestelde taal is EN. en

Niet ondersteunde HTML

Geweldig! We hebben geen niet meer ondersteunde HTMl tags gevonden in uw HTML.

Favicon

Goed, uw website heeft een favicon.

E-mail Privacy

Waarschuwing! Er is op zijn minst 1 e-mailadres gevonden als platte tekst. (voorkom spam!). Gebruik deze gratis antispam protector om e-mailadressen te verbergen voor spammers.

Dublin Core

Deze pagina maakt geen gebruik van Dublin Core.

Printbaarheid

Jammer. We vonden geen Print-Vriendelijke CSS.

kkconsultant.net Optimalisatie


HTML 5

Gzip
actief!

75
bestanden

39
.css

23
.js

13
image

W3C-standaard

  • W3C-kwaliteitsrapporten
  • Geweldig, uw website heeft geen tabellen in een tabel. Geweldig, uw website heeft geen tabellen in een tabel.
  • Jammer, uw website maakt gebruik van inline styles. Jammer, uw website maakt gebruik van inline styles.
  • Jammer, uw website heeft teveel CSS bestanden (meer dan 4). Jammer, uw website heeft teveel CSS bestanden (meer dan 4).
  • Jammer, uw website heeft teveel JS bestanden (meer dan {MoreNr}). Jammer, uw website heeft teveel JS bestanden (meer dan {MoreNr}).

Document

  • Mobile Optimization
  • Apple Icon Apple Icon
  • Meta Viewport Tag Meta Viewport Tag
  • Robots.txt
  • Geweldig uw website heeft een robots.txt bestand. Geweldig uw website heeft een robots.txt bestand.
  • http://kkconsultant.net/robots.txt kkconsultant.net Robots.txt
  • Analytics
  • We hadden niet op te sporen van een analytics tool op deze website geplaatst.

    Web Analytics laat u toe de bezoekersactiviteit op uw website te meten. U zou minstens 1 Analytics tool geïnstalleerd moeten hebben en een extra tool voor de bevestiging van de resultaten. We hadden niet op te sporen van een analytics tool op deze website geplaatst. <br><br>Web Analytics laat u toe de bezoekersactiviteit op uw website te meten. U zou minstens 1 Analytics tool geïnstalleerd moeten hebben en een extra tool voor de bevestiging van de resultaten.

kkconsultant.net PageSpeed Insights

Analyseren

kkconsultant.net Statica

  • Wereldranglijst 1,438,101
  • Land van populair Pakistan
  • Landenranglijst Pakistan - PK 25,677
  • Rangschikking wijzigen +398064
kkconsultant.net Alexa Ranglijst
kkconsultant.net Alexa Ranglijst
kkconsultant.net Alexa Verkeerskaart
kkconsultant.net Alexa Verkeerskaart

Backlink Statics

kkconsultant.net Backlink Statics - 1
kkconsultant.net Backlink Statics - 2