alfamed.com.tr SEO Analiz Raporu

alfamed.com.tr favicon alfamed.com.tr

ALFAMED Elektronik Medikal Sistemler - İstanbul

10 Ekim 2022 alfamed.com.tr

ALFAMED Elektronik Medikal Sistemler, kurulduğu günden bugüne kadar medikal elektronik cihaz satışı ve medikal elektronik teknik servis hizmeti vermektedir.. ALFAMED Elektronik Medikal Sistemler, Medikal Servis, Tıbbi Medikal Cihaz Tamiri, Medikal Elektronik Cihaz Satışı .

SEO Skoru
Hız Skoru
Tasarım Skoru

Alfamed.com.tr SEO Performans Raporu

47 harf
Site Başlığı

Çok İyi! Web Sayfanızın başlığı 10 ile 70 karakter arasında olmalıdır.

156 harf
Site Açıklaması

Harika! Site açıklamanız ideal olan 70 ile 160 karakter arasında.

3 adet
Resim

Site içeriğinizde toplam 3 adet resim mevcut. Süper! Web sayfanızda kullanılan görsellerin tamamında alt etiketi mevcut.

45 %
Text/HTML Oranı

Başarılı! Web sayfanızdaki içerik/kod oranının 25 ile 70 arası olması idealdir.

Flash

İyi! Web sayfası içerisinde Flash (swf) uzantılı içerik bulunmadı.

Iframe

İyi! Web sayfanızda iframe ile eklenmiş herhangi bir içerik bulunmuyor.

ALFAMED Elektronik Medikal Sistemler - İstanbul SEO İçerik Raporu

1 adet
H1
1 adet
H2
1 adet
H3
0 adet
H4
1 adet
H5
0 adet
H6

Başlıklar

  • ALFAMED Elektronik Medikal Sistemler H1
  • Medikal Servis H2
  • Tıbbi Medikal Teknik Servis Talepleriniz için bize ulaşın. H3
  • Tıbbi Medikal Cihaz Tamiri H5

OG Meta Etiketleri

alfamed.com.tr SEO Link Raporu

Site İçi Link Oranları

  • Dahili Linkler 100%

  • Harici Linkler [Follow 0%]

  • Harici Linkler [noFollow 0%]

alfamed.com.tr - Site içi harici ve dahili bağlantıları tablosu

Kelime Link Tip Rel
Ana Sayfa http://alfamed.com.tr/ Dahili Follow
Hakkımızda http://alfamed.com.tr/hakkimizda Dahili Follow
Ürünler http://alfamed.com.tr/urunler Dahili Follow
Teknik Servis http://alfamed.com.tr/teknik-servis Dahili Follow
İletişim http://alfamed.com.tr/iletisim Dahili Follow
Beyin Cerrahi Tur Motoru Tamiri http://alfamed.com.tr/beyin-cerrahi-tur-motoru-tamiri Dahili Follow
Ortopedi Delici Kesici Motor Tamiri http://alfamed.com.tr/ortopedi-delici-kesici-motor-tamiri Dahili Follow
Sternum Testere Tamiri http://alfamed.com.tr/sternum-testere-tamiri Dahili Follow
KBB Motor Tamiri http://alfamed.com.tr/kbb-motor-tamiri Dahili Follow
Artroskopi Shaver Tamiri http://alfamed.com.tr/artroskopi-shaver-tamiri Dahili Follow
Laparoskopi Medikal Kamera Tamiri http://alfamed.com.tr/laparoskopi-medikal-kamera-tamiri Dahili Follow
Soğuk Işık Kaynağı Tamiri http://alfamed.com.tr/soguk-isik-kaynagi-tamiri Dahili Follow
İnsuflatör Tamiri http://alfamed.com.tr/insuflator-tamiri Dahili Follow
Ameliyathane Masası Tamiri http://alfamed.com.tr/ameliyathane-masasi-tamiri Dahili Follow
Ameliyathane Lambası Tamiri http://alfamed.com.tr/ameliyathane-lambasi-tamiri Dahili Follow
Artroskopi Pump Tamiri http://alfamed.com.tr/artroskopi-pump-tamiri Dahili Follow
Defibrilatör Tamiri http://alfamed.com.tr/defibrilator-tamiri Dahili Follow
EKG Tamiri http://alfamed.com.tr/ekg-tamiri Dahili Follow
Elektrokoter Tamiri http://alfamed.com.tr/elektrokoter-tamiri Dahili Follow
Fetal Monitor Tamiri http://alfamed.com.tr/fetal-monitor-tamiri Dahili Follow
Hastabaşı Monitor Tamiri http://alfamed.com.tr/hastabasi-monitor-tamiri Dahili Follow
Koter Tamiri http://alfamed.com.tr/koter-tamiri Dahili Follow
Ligasure Tamiri http://alfamed.com.tr/ligasure-tamiri Dahili Follow
NST Tamiri http://alfamed.com.tr/nst-tamiri Dahili Follow
Radyo Frekans Koter Tamiri http://alfamed.com.tr/radyo-frekans-koter-tamiri Dahili Follow
ALFAMED Elektronik Medikal Sistemler http://alfamed.com.tr Dahili Follow

alfamed.com.tr SEO Anahtar Kelime Raporu

Anahtar Kelime Tutarlılığı for Alfamed.com.tr

Kelime İçerik Site Başlığı Anahtar Kelimeler Site Açıklaması Başlıklar
tamiri 22 0.png 1.png 0.png 1.png
medikal 15 1.png 1.png 1.png 1.png
elektronik 9 1.png 1.png 1.png 1.png
alfamed 7 1.png 1.png 1.png 1.png
sistemler 6 1.png 1.png 1.png 1.png
servis 5 0.png 1.png 1.png 1.png
teknik 5 0.png 0.png 1.png 1.png
konusunda 3 0.png 0.png 0.png 0.png
tıbbi 3 0.png 1.png 0.png 1.png
ameliyathane 2 0.png 0.png 0.png 0.png
artroskopi 2 0.png 0.png 0.png 0.png
firmanın 2 0.png 0.png 0.png 0.png

Anahtar Kelime Yoğunluğu for alfamed.com.tr

kamera X1 ürünler X1 lambası X1 hakkımızda X1 radyo X1 defibrilatör X1 soğuk X1 konusunda X3 bize X1 medikal X15 monitor X2 sternum X1 testere X1 alfamed X7 cihazlar X2 cihazların X2 koter X2 satışı X2 pump X1 tıbbi X3 uluslararası X2 kbb X1 teknik X5 için X2 motor X2 kaynağı X1 masası X1 delici X1 ameliyathane X2 çözüm X2 i̇nsuflatör X1 veren X1 elektronik X9 vermektedir X2 shaver X1 sistemler X6 servis X5 hizmeti X2 ortağıdır X1 hizmet X2 tamiri X22 firmanın X2 i̇stanbul X2 kesici X1 talepleriniz X1 işık X1 artroskopi X2 laparoskopi X1 yerli X2 i̇letişim X2

alfamed.com.tr Site Kullanışlılık Raporu

Url

14 Harf

Encoding

Çok İyi! Sitenizin yazılım kodlama dili UTF-8 olarak ayarlanmış.

Site Dili

Güzel! Sitenizin dil etiketi mevcut. Tanımlanmış dil etiketi: TR tr.png

Onaylanmamış HTML

Harika! Web sayfası içerisinde kullanılan HTML kodlamaları güncel standartlarda.

Favicon

Harika Web sayfanızda favicon bulunuyor. Favicon: İnternette ziyaret ettiğiniz bazı sitelerin sayfa başlığı yanında bulunan ikon/simgedir.

E-Posta Gizliliği

Çok İyi! Web sayfasında düz metin olarak yazılmış E-posta adresi mevcut değil.

Dublin Core

Sayfanızda Dublin Core metadata elementleri kullanılmamış. Olsa iyi olurdu ancak olmasada dünyanın sonu değil :)

Yazdırılabilirlik

İyi değil! Web sayfanızın CSS yapısı yazıcı dostu görünmüyor! CSS Sıkıştırma aracını kullanarak css dosyalarınızın boyutunu küçültün!

alfamed.com.tr Optimizasyon Raporu

HTML 5
Design
Gzip
!
9
dosya
1
.css
5
.js
3
image

W3C Standartları

  • W3C Kalite Raporları
  • Çok İyi! Web sayfası içerisinde tablo yapısı bulunmuyor. Çok İyi! Web sayfası içerisinde tablo yapısı bulunmuyor.
  • Mükemmel! Web sayfanızda inline css bulunmuyor. Mükemmel! Web sayfanızda inline css bulunmuyor.
  • Çok İyi! Web sayfanızda en çok birkaç adet CSS dosyası mevcut. Çok İyi! Web sayfanızda en çok birkaç adet CSS dosyası mevcut.
  • Çok İyi! Web sayfanızda en çok birkaç adet JavaScript (js) dosyası mevcut. Çok İyi! Web sayfanızda en çok birkaç adet JavaScript (js) dosyası mevcut.

Dökümantasyon

  • Mobil Optimizasyon
  • Apple ikonu Apple ikonu
  • Meta Viewport Etiketi Meta Viewport Etiketi
  • Robots.txt
  • robots.txt dosyası mevcut. robots.txt dosyası mevcut.
  • http://alfamed.com.tr/robots.txt alfamed.com.tr Robots.txt
  • Analitik
  • Web sitenize analitik aracı eklenmiş. Web sitenize analitik aracı eklenmiş.
  • Google Analytics googleanalytics

Alfamed.com.tr Website İstatistikleri

  • alfamed.com.tr IP No 93.89.231.60
  • Popüler Olduğu Ülke Turkey
  • Time Zone Europe/Istanbul
  • ISP Isimtescil Bilisim A.S.

Backlink İstatislikleri

alfamed.com.tr Backlink İstatislikleri - 1
alfamed.com.tr Backlink İstatislikleri - 2

alfamed.com.tr Site Summary

tıbbi medikal cihaz tamiri, alfamed elektronik medikal sistemler, tıbbi medikal teknik servis talepleriniz için bize ulaşın., medikal servis, kamera, ürünler, lambası, hakkımızda, radyo, defibrilatör, soğuk, konusunda, bize, medikal, monitor, sternum, testere, alfamed, cihazlar, cihazların, koter, satışı, pump, tıbbi, uluslararası, kbb, teknik, için, motor, kaynağı, masası, delici, ameliyathane, çözüm, i̇nsuflatör, veren, elektronik, vermektedir, shaver, sistemler, servis, hizmeti, ortağıdır, hizmet, tamiri, firmanın, i̇stanbul, kesici, talepleriniz, işık, artroskopi, laparoskopi, yerli, i̇letişim, alfamed.com.tr.