brsm.io SEO Analiz Raporu

brsm.io favicon brsm.io

BRSM.IO - A Professional Social Media Boosting Agency

30 Ağustos 2022 brsm.io

Through the BRSM social media agency you can grow your Facebook likes, Instagram followers, Soundcloud followers, and much more!. .

SEO Skoru
Hız Skoru
Tasarım Skoru

Brsm.io SEO Performans Raporu

53 harf
Site Başlığı

Çok İyi! Web Sayfanızın başlığı 10 ile 70 karakter arasında olmalıdır.

128 harf
Site Açıklaması

Harika! Site açıklamanız ideal olan 70 ile 160 karakter arasında.

8 adet
Resim

Site içeriğinizde toplam 8 adet resim mevcut. Resimlerinizin içerisinden 4 adet resmin alt etiketi mevcut değil.

7 %
Text/HTML Oranı

Web sayfanın yazı/metin oranı %15'in altında, web sitenizin daha fazla metin içeriğine, yazıya ihtiyacı var!

Flash

İyi! Web sayfası içerisinde Flash (swf) uzantılı içerik bulunmadı.

Iframe

İyi! Web sayfanızda iframe ile eklenmiş herhangi bir içerik bulunmuyor.

BRSM.IO - A Professional Social Media Boosting Agency SEO İçerik Raporu

0 adet
H1
1 adet
H2
8 adet
H3
0 adet
H4
0 adet
H5
0 adet
H6

Başlıklar

  • Acclaimed social media boosting agency H2
  • We help brands stand out from the crowd and succeed with our innovative ideas and top-notch services. H3
  • our process H3
  • HEAR IT FROM OUR LONG-TERM CLIENTS H3
  • Our innovative and proprietary social marketing services have been mentioned on the following websites: H3
  • Disclaimer H3
  • Services H3
  • Recent Posts H3
  • Start Here H3

OG Meta Etiketleri

locale en_US
type website
title BRSM.IO - A Professional Social Media Boosting Agency
description Through the BRSM social media agency you can grow your Facebook likes, Instagram followers, Soundcloud followers, and much more!
url https://realsocialz.com
site_name BRSM.IO
image https://brsm.io/wp-content/uploads/2021/12/as-seen-in_BRSM-1.png

brsm.io SEO Link Raporu

Site İçi Link Oranları

  • Dahili Linkler 100%

  • Harici Linkler [Follow 0%]

  • Harici Linkler [noFollow 0%]

brsm.io - Site içi harici ve dahili bağlantıları tablosu

Kelime Link Tip Rel
Facebook http://brsm.io/# Dahili Follow
Facebook Likes https://brsm.io/buy-facebook-likes/ Dahili Follow
USA Facebook Likes https://brsm.io/usa-facebook-likes-buy/ Dahili Follow
Facebook Followers https://brsm.io/facebook-followers-buy/ Dahili Follow
Facebook Post Likes https://brsm.io/facebook-post-likes-buy/ Dahili Follow
Facebook Auto Likes https://brsm.io/facebook-auto-likes-buy/ Dahili Follow
Facebook Comments https://brsm.io/facebook-comments-buy/ Dahili Follow
Facebook Shares https://brsm.io/facebook-shares-buy/ Dahili Follow
Facebook Reviews https://brsm.io/facebook-reviews-buy/ Dahili Follow
Facebook Video Views https://brsm.io/facebook-video-views-buy/ Dahili Follow
Instagram Followers https://brsm.io/buy-instagram-followers/ Dahili Follow
USA Instagram Followers https://brsm.io/usa-instagram-followers-buy/ Dahili Follow
USA Instagram Likes https://brsm.io/buy-usa-likes-instagram/ Dahili Follow
Instagram Comments https://brsm.io/instagram-comments-buy/ Dahili Follow
Instagram Video Views https://brsm.io/instagram-video-views-buy/ Dahili Follow
Instagram Story Views https://brsm.io/instagram-story-views-buy/ Dahili Follow
Instagram Mentions https://brsm.io/instagram-mentions-buy/ Dahili Follow
Instagram Auto Comments https://brsm.io/instagram-auto-comments-buy/ Dahili Follow
Instagram Auto Likes https://brsm.io/instagram-auto-likes-buy/ Dahili Follow
Instagram Packages https://brsm.io/instagram-packages-buy/ Dahili Follow
YouTube Views https://brsm.io/buy-youtube-views/ Dahili Follow
USA YouTube Views https://brsm.io/usa-youtube-views-buy/ Dahili Follow
YouTube Subscribers https://brsm.io/buy-youtube-subscribers/ Dahili Follow
YouTube Likes https://brsm.io/youtube-likes-buy/ Dahili Follow
YouTube Comments https://brsm.io/youtube-comments-buy/ Dahili Follow
YouTube Packages https://brsm.io/youtube-packages-buy/ Dahili Follow
SoundCloud Followers https://brsm.io/soundcloud-followers-buy/ Dahili Follow
SoundCloud Plays https://brsm.io/soundcloud-plays-buy/ Dahili Follow
SoundCloud Likes https://brsm.io/soundcloud-likes-buy/ Dahili Follow
SoundCloud Comments https://brsm.io/soundcloud-comments-buy/ Dahili Follow
SoundCloud Reposts https://brsm.io/soundcloud-reposts-buy/ Dahili Follow
SoundCloud Packages https://brsm.io/soundcloud-packages-buy/ Dahili Follow
TikTok Followers https://brsm.io/buy-tiktok-followers/ Dahili Follow
TikTok Views https://brsm.io/buy-tiktok-views/ Dahili Follow
TikTok Comments https://brsm.io/buy-tiktok-comments/ Dahili Follow
TikTok Likes https://brsm.io/buy-tiktok-likes/ Dahili Follow
TikTok Shares https://brsm.io/buy-tiktok-shares/ Dahili Follow
Contact https://brsm.io/contact/ Dahili Follow
Login https://brsm.io/my-account/ Dahili Follow
- https://brsm.io/buy-facebook-followers/ Dahili Follow
- https://brsm.io/youtube-views/ Dahili Follow
- https://brsm.io/buy-soundcloud-plays/ Dahili Follow
- https://brsm.io/buy-usa-instagram-followers/ Dahili Follow
- https://brsm.io/buy-usa-instagram-likes/ Dahili Follow
- https://brsm.io/buy-usa-youtube-views/ Dahili Follow
Terms https://brsm.io/terms-and-conditions/ Dahili Follow
Privacy https://brsm.io/privacy-policy/ Dahili Follow
Refunds- https://brsm.io/refunds/ Dahili Follow
Sitemap https://brsm.io/sitemap/ Dahili Follow
SoundCloud https://brsm.io/soundcloud/ Dahili Follow
YouTube https://brsm.io/youtube/ Dahili Follow
Instagram https://brsm.io/instagram/ Dahili Follow
Facebook https://brsm.io/facebook/ Dahili Follow
How To Optimize Your SoundCloud Profile https://brsm.io/how-to-optimize-your-soundcloud-profile/ Dahili Follow
How To Optimize Your Facebook Page https://brsm.io/how-to-optimize-your-facebook-page/ Dahili Follow
How Important Are Instagram Comments In 2021? https://brsm.io/how-important-are-instagram-comments-in-2021/ Dahili Follow
About BRSM Social Marketing https://brsm.io/about-us/our-agency/ Dahili Follow
BRSM Reviews https://brsm.io/about-us/reviews/ Dahili Follow
BRSM FAQ https://brsm.io/about-us/faq-general-questions/ Dahili Follow
BRSM News & Blog https://brsm.io/our-news/news-blog/ Dahili Follow

brsm.io SEO Anahtar Kelime Raporu

Anahtar Kelime Tutarlılığı for Brsm.io

Kelime İçerik Site Başlığı Anahtar Kelimeler Site Açıklaması Başlıklar
instagram 22 0.png 0.png 1.png 0.png
youtube 18 0.png 0.png 0.png 0.png
facebook 17 0.png 0.png 1.png 0.png
social 16 1.png 0.png 1.png 1.png
likes 14 0.png 0.png 1.png 0.png
usa 14 0.png 0.png 0.png 0.png
followers 14 0.png 0.png 1.png 0.png
soundcloud 13 0.png 0.png 1.png 0.png
views 12 0.png 0.png 0.png 0.png
services 11 0.png 0.png 0.png 1.png
real 11 0.png 0.png 0.png 0.png
from 10 0.png 0.png 0.png 1.png

Anahtar Kelime Yoğunluğu for brsm.io

service X4 views X12 plays X3 auto X3 love X3 various X3 boosting X5 tiktok X9 shares X2 media X9 marketing X4 services X11 brsmio X7 instagram X22 usa X14 some X3 brsm X5 cart X3 youtube X18 get X4 comments X7 platforms X3 want X3 just X4 packages X6 clients X3 drop X2 music X4 results X4 social X16 wanted X2 more X4 targeting X3 soundcloud X13 targeted X3 process X3 facebook X17 likes X14 industry X3 increase X3 business X4 from X10 followers X14 video X3 guys X5 people X3 real X11 order X3 boost X4 all X8

brsm.io Site Kullanışlılık Raporu

Url

7 Harf

Encoding

Çok İyi! Sitenizin yazılım kodlama dili UTF-8 olarak ayarlanmış.

Site Dili

Güzel! Sitenizin dil etiketi mevcut. Tanımlanmış dil etiketi: EN en.png

Onaylanmamış HTML

Harika! Web sayfası içerisinde kullanılan HTML kodlamaları güncel standartlarda.

Favicon

Harika Web sayfanızda favicon bulunuyor. Favicon: İnternette ziyaret ettiğiniz bazı sitelerin sayfa başlığı yanında bulunan ikon/simgedir.

E-Posta Gizliliği

Çok İyi! Web sayfasında düz metin olarak yazılmış E-posta adresi mevcut değil.

Dublin Core

Sayfanızda Dublin Core metadata elementleri kullanılmamış. Olsa iyi olurdu ancak olmasada dünyanın sonu değil :)

Yazdırılabilirlik

İyi değil! Web sayfanızın CSS yapısı yazıcı dostu görünmüyor! CSS Sıkıştırma aracını kullanarak css dosyalarınızın boyutunu küçültün!

brsm.io Optimizasyon Raporu

HTML 5
Design
Gzip
!
69
dosya
27
.css
34
.js
8
image

W3C Standartları

  • W3C Kalite Raporları
  • Çok İyi! Web sayfası içerisinde tablo yapısı bulunmuyor. Çok İyi! Web sayfası içerisinde tablo yapısı bulunmuyor.
  • Kötü! Web sayfanızda inline css bulunuyor! Kötü! Web sayfanızda inline css bulunuyor!
  • Kötü! Web sayfanızda bulunan CSS dosya sayısını azaltmalısınız! Kötü! Web sayfanızda bulunan CSS dosya sayısını azaltmalısınız!
  • Kötü! Web sayfanızda bulunan Java Script dosya sayısını azaltmalısınız! Kötü! Web sayfanızda bulunan Java Script dosya sayısını azaltmalısınız!

Dökümantasyon

  • Mobil Optimizasyon
  • Apple ikonu Apple ikonu
  • Meta Viewport Etiketi Meta Viewport Etiketi
  • Robots.txt
  • robots.txt dosyası mevcut. robots.txt dosyası mevcut.
  • http://brsm.io/robots.txt brsm.io Robots.txt
  • Analitik
  • Web sitenize analitik aracı eklenmiş. Web sitenize analitik aracı eklenmiş.
  • Google Analytics googleanalytics

Brsm.io Website İstatistikleri

  • brsm.io IP No 172.66.40.63
  • Popüler Olduğu Ülke Canada
  • Time Zone America/Toronto
  • ISP Cloudflare, Inc.

Backlink İstatislikleri

brsm.io Backlink İstatislikleri - 1
brsm.io Backlink İstatislikleri - 2

brsm.io Similar Sites & Alternatives

brsm.io Site Summary

we help brands stand out from the crowd and succeed with our innovative ideas and top-notch services., our process, hear it from our long-term clients, our innovative and proprietary social marketing services have been mentioned on the following websites:, disclaimer, services, recent posts, start here, acclaimed social media boosting agency, service, views, plays, auto, love, various, boosting, tiktok, shares, media, marketing, services, brsmio, instagram, usa, some, brsm, cart, youtube, get, comments, platforms, want, just, packages, clients, drop, music, results, social, wanted, more, targeting, soundcloud, targeted, process, facebook, likes, industry, increase, business, from, followers, video, guys, people, real, order, boost, all, brsm.io.