course-net.com SEO Analiz Raporu

course-net.com

Course-Net | No.1 Practical IT Coaching Indonesia

SEO Skoru: 63 13 Ekim 2020 course-net.com GÜNCELLE!

Course-Net adalah lembaga pelatihan IT No 1 dengan Jaminan Sampai Bisa dan Gratis Re-Coaching. Course-Net berhasil memenangkan ECC Global Award 2019 di Atlanta

course-net.com SEO Performans Raporu

49 harf
Site Başlığı

Çok İyi! Web Sayfanızın başlığı 10 ile 70 karakter arasında olmalıdır.

159 harf
Site Açıklaması

Harika! Site açıklamanız ideal olan 70 ile 160 karakter arasında.

69 adet
Resim

Site içeriğinizde toplam 69 adet resim mevcut. Resimlerinizin içerisinden 1 adet resmin alt etiketi mevcut değil.

6 %
Text/HTML Oranı

Web sayfanın yazı/metin oranı %15'in altında, web sitenizin daha fazla metin içeriğine, yazıya ihtiyacı var!

Flash

İyi! Web sayfası içerisinde Flash (swf) uzantılı içerik bulunmadı.

Iframe

Çok Kötü! Web sayfanızda iframe kullanılmış. iframe kullanılması sayfanızın indexlenmemesi sonucunu doğurabilir!

course-net.com SEO İçerik Raporu

1 adet
H1
11 adet
H2
10 adet
H3
6 adet
H4
0 adet
H5
0 adet
H6

Başlıklar

  • #1 Practical IT Coaching H1
  • Apakah Anda sudah punya Specific Skill? H2
  • Course-Net Indonesia berhasil memenangkan ECC Global Award 2019 di Atlanta, USA H2
  • Mengapa Course-Net pasti menjadi pilihan terbaik bagi Anda? H2
  • Upgrade skill Anda sesuai dengan passion H2
  • Mau tau kapan schedule Coaching dan promo apa yang sedang berjalan? H2
  • 7000 lulusan sudah bergabung dengan Course-Net H2
  • Our Blog H2
  • Keahlian Dasar Data Scientist di Tahun ini H2
  • Mengapa Gaji Data Scientist Diatas 2 Digit H2
  • Mengenal Visualisasi Data Lebih Detail H2
  • Kursus Data Science Terbaik di Jakarta H2
  • IT Coaching Bukan Training H3
  • 1x Bayar Belajar Sampai Bisa H3
  • Full Hands On Lab H3
  • 3P Coach H3
  • Our Partners H3
  • Reynald Antonius (Binus University) H3
  • Dea Calista (Deakin University) H3
  • Ridwan Aulia (Institut Teknologi Indonesia) H3
  • Andi Rizhka (Travel & Tour Haji) H3
  • Our Clients H3
  • Gading Serpong H4
  • Kebon Jeruk H4
  • Contact Us H4
  • Operational Hours H4
  • Penyelenggara resmi ujian sertifikasi International H4
  • Follow Us H4

OG Meta Etiketleri

Free Website Traffic to Your Site
locale en_US
type website
title Course-Net | No.1 Practical IT Coaching Indonesia
description Course-Net adalah lembaga pelatihan IT No 1 dengan Jaminan Sampai Bisa dan Gratis Re-Coaching. Course-Net berhasil memenangkan ECC Global Award 2019 di Atlanta
url https://www.course-net.com/
site_name Course-Net
updated_time 2020-08-22T22:19:18+07:00
image https://www.course-net.com/wp-content/uploads/2020/05/Banner-Homepage-Course-Net.jpg
image:secure_url https://www.course-net.com/wp-content/uploads/2020/05/Banner-Homepage-Course-Net.jpg
image:width 1200
image:height 630
image:alt Course-Net, IT Coaching, Kursus IT
image:type image/jpeg

course-net.com SEO Link Raporu

Site İçi Link Oranları

  • Dahili Linkler 97.73%

  • Harici Linkler [Follow 2.27%]

  • Harici Linkler [noFollow 0%]

Site içi harici ve dahili bağlantıları tablosu

Kelime Link Tip Rel
Skip to content http://course-net.com/#main Dahili Follow
Homepage https://course-net.com/ Dahili Follow
About https://course-net.com/tentang-course-net/ Dahili Follow
FAQ https://course-net.com/faq/ Dahili Follow
Coaching Program https://course-net.com/course/ Dahili Follow
Kursus Jaringan Komputer https://course-net.com/course/kursus-jaringan-komputer/ Dahili Follow
Kursus CCNA https://course-net.com/course/kursus-ccna/ Dahili Follow
Kursus CCNP https://course-net.com/course/kursus-ccnp/ Dahili Follow
Kursus Cyber Security https://course-net.com/course/kursus-cyber-security/ Dahili Follow
Kursus Hacker (CEH) https://course-net.com/course/kursus-hacker/ Dahili Follow
Kursus CHFI https://course-net.com/course/kursus-chfi/ Dahili Follow
Kursus ECSA https://course-net.com/course/kursus-ecsa/ Dahili Follow
Kursus Website https://course-net.com/course/kursus-website/ Dahili Follow
Kursus Web Design https://course-net.com/course/kursus-web-design/ Dahili Follow
Kursus Laravel https://course-net.com/course/kursus-laravel/ Dahili Follow
Kursus Java Spring https://course-net.com/course/kursus-java-spring/ Dahili Follow
Kursus Javascript Fullstack https://course-net.com/course/kursus-fullstack-javascript/ Dahili Follow
Kursus Mobile Application https://course-net.com/course/kursus-mobile-application/ Dahili Follow
Kursus Android https://course-net.com/course/kursus-android/ Dahili Follow
Kursus iOS https://course-net.com/course/kursus-ios/ Dahili Follow
Kursus Flutter https://course-net.com/course/kursus-flutter/ Dahili Follow
Kursus Digital Marketing https://course-net.com/course/kursus-digital-marketing/ Dahili Follow
Kursus Data Science https://course-net.com/course/kursus-data-science/ Dahili Follow
Alumni Stories https://course-net.com/alumni-stories/ Dahili Follow
Schedule https://course-net.com/schedule/ Dahili Follow
Blog http://course-net.com/# Dahili Follow
Networking https://course-net.com/networking/ Dahili Follow
Cyber Security https://course-net.com/cyber-security/ Dahili Follow
Mobile Application https://course-net.com/mobile-application/ Dahili Follow
Website https://course-net.com/website/ Dahili Follow
Data Science https://course-net.com/data-science/ Dahili Follow
Digital Marketing https://course-net.com/digital-marketing/ Dahili Follow
Basic Program https://course-net.com/basic-program/ Dahili Follow
Bimbel Kuliah IT https://course-net.com/itversity/ Dahili Follow
Reynald Antonius (Binus University) https://course-net.com/alumni-stories/reynald-antonius/ Dahili Follow
Dea Calista (Deakin University) https://course-net.com/alumni-stories/dea-calista/ Dahili Follow
Ridwan Aulia (Institut Teknologi Indonesia) https://course-net.com/alumni-stories/ridwan-aulia-utomo/ Dahili Follow
Andi Rizhka (Travel & Tour Haji) https://course-net.com/alumni-stories/andi-rizhka/ Dahili Follow
Our Clients https://course-net.com/clients/ Dahili Follow
- https://course-net.com/keahlian-dasar-data-scientist/ Dahili Follow
- https://course-net.com/mengapa-gaji-data-scientist-diatas-2-digit/ Dahili Follow
- https://course-net.com/mengenal-visualisasi-data/ Dahili Follow
- https://course-net.com/kursus-data-science-terbaik-di-jakarta/ Dahili Follow
+62 8111 8111 10 https://web.whatsapp.com/send?phone=628111811110&text=Halo%20Kak%20Hana,% Harici Follow

course-net.com SEO Anahtar Kelime Raporu

Anahtar Kelime Tutarlılığı

Kelime İçerik Site Başlığı Anahtar Kelimeler Site Açıklaması Başlıklar
anda 24 0.png 0.png 0.png 1.png
yang 23 0.png 0.png 0.png 1.png
coaching 14 1.png 0.png 1.png 1.png
data 13 0.png 0.png 0.png 1.png
course-net 12 1.png 0.png 1.png 1.png
dan 9 0.png 0.png 1.png 1.png
program 9 0.png 0.png 0.png 0.png
kursus 9 0.png 0.png 0.png 1.png
dengan 8 0.png 0.png 1.png 1.png
lihat 7 0.png 0.png 0.png 0.png

Anahtar Kelime Yoğunluğu

lihat program menjadi data science internasional kursus indonesia baca selengkapnya tidak sudah apa dengan dalam scientist mendapatkan coach kami langsung dunia hanya bagi digital terbaik akan kelas dari course-net banyak dan hingga anda yang juga coaching bisa ini lebih belajar

course-net.com Site Kullanışlılık Raporu

Url

14 Harf

Encoding

Çok İyi! Sitenizin yazılım kodlama dili UTF-8 olarak ayarlanmış.

Language

Güzel! Sitenizin dil etiketi mevcut. Tanımlanmış dil etiketi: EN en.png

Onaylanmış HTML

Harika! Web sayfası içerisinde kullanılan HTML kodlamaları güncel standartlarda.

Favicon

Harika Web sayfanızda favicon bulunuyor. Favicon: İnternette ziyaret ettiğiniz bazı sitelerin sayfa başlığı yanında bulunan ikon/simgedir.

E-Posta Gizliliği

Dikkat! Web sayfasında e-posta adresiniz düz metin olarak yazılmış. Bu durum mail adreslerinin otomatik mail toplayıcılar tarafından bulunup ve çok sayıda spam mail almanızı sağlayabilir. E-posta adresinizi düz metin olarak yazmamanız önemlidir.

Dublin Core

Sayfanızda Dublin Core metadata elementleri kullanılmamış. Olsa iyi olurdu ancak olmasada dünyanın sonu değil :)

Yazdırılabilirlik

İyi değil! Web sayfanızın CSS yapısı yazıcı dostu görünmüyor! CSS Sıkıştırma aracını kullanarak css dosyalarınızın boyutunu küçültün!

course-net.com Optimizasyon Raporu


HTML 5

Gzip
aktif!

79
dosya

6
.css

4
.js

69
image

W3C Standartları

  • W3C Kalite Raporları
  • Çok İyi! Web sayfası içerisinde tablo yapısı bulunmuyor. Çok İyi! Web sayfası içerisinde tablo yapısı bulunmuyor.
  • Kötü! Web sayfanızda inline css bulunuyor! Kötü! Web sayfanızda inline css bulunuyor!
  • Kötü! Web sayfanızda bulunan CSS dosya sayısını azaltmalısınız! Kötü! Web sayfanızda bulunan CSS dosya sayısını azaltmalısınız!
  • Çok İyi! Web sayfanızda en çok birkaç adet JavaScript (js) dosyası mevcut. Çok İyi! Web sayfanızda en çok birkaç adet JavaScript (js) dosyası mevcut.

Dökümantasyon

  • Mobil Optimizasyon
  • Apple ikonu Apple ikonu
  • Meta Viewport Etiketi Meta Viewport Etiketi
  • Robots.txt
  • robots.txt dosyası mevcut. robots.txt dosyası mevcut.
  • http://course-net.com/robots.txt course-net.com Robots.txt
  • Analitik
  • Sitenize ekli bir analitik aracı tespit edilemedi. Sitenize ekli bir analitik aracı tespit edilemedi.

course-net.com Sayfa Hız Raporu

course-net.com İstatistikleri

  • Dünya Sıralaması 375,446
  • Popüler Olduğu Ülke Indonesia
  • Ülke Sıralaması Indonesia - ID 6,219
  • Sıralama Değişimi -317052
course-net.com Alexa Sıralama Grafiği
course-net.com Alexa Sıralama Grafiği
course-net.com Alexa Trafik Grafiği
course-net.com Alexa Trafik Grafiği

Backlink İstatislikleri

course-net.com Backlink İstatislikleri - 1
course-net.com Backlink İstatislikleri - 2