fantazigiyim.com.tr SEO Analiz Raporu

fantazigiyim.com.tr

Fantazi Giyim Online Alışveriş Sitesi | Fantazigiyim.com.tr

SEO Skoru: 62 11 Mayıs 2020 fantazigiyim.com.tr

Binlerce farklı fantazi iç giyim ürününe ulaşabileceğiniz Türkiye'nin en güvenilir kurumsal fantazi iç giyim platformu.

fantazigiyim.com.tr SEO Performans Raporu

59 harf
Site Başlığı

Çok İyi! Web Sayfanızın başlığı 10 ile 70 karakter arasında olmalıdır.

119 harf
Site Açıklaması

Harika! Site açıklamanız ideal olan 70 ile 160 karakter arasında.

101 adet
Resim

Site içeriğinizde toplam 101 adet resim mevcut. Resimlerinizin içerisinden 3 adet resmin alt etiketi mevcut değil.

4 %
Text/HTML Oranı

Web sayfanın yazı/metin oranı %15'in altında, web sitenizin daha fazla metin içeriğine, yazıya ihtiyacı var!

Flash

İyi! Web sayfası içerisinde Flash (swf) uzantılı içerik bulunmadı.

Iframe

İyi! Web sayfanızda iframe ile eklenmiş herhangi bir içerik bulunmuyor.

fantazigiyim.com.tr SEO İçerik Raporu

0 adet
H1
0 adet
H2
8 adet
H3
0 adet
H4
0 adet
H5
0 adet
H6

Başlıklar

  • Neden fantazigiyim.com.tr ? H3
  • Öne Çıkan Ürünler H3
  • Fantazi Aksesuar H3
  • Markaya Göre Alışveriş H3
  • Kurumsal H3
  • Müşteri Hizmetleri H3
  • Hesabınız H3
  • Bülten Aboneliği H3

OG Meta Etiketleri

Free Website Traffic to Your Site
type website
title fantazigiyim.com.tr
url https://www.fantazigiyim.com.tr/
image https://www.fantazigiyim.com.tr/image/cache/catalog/fantazigiyimcomtr_logo_new_end_01-600x315h.png
image:width 600
image:height 315
description Binlerce farklı fantazi iç giyim ürününe ulaşabileceğiniz Türkiye'nin en güvenilir kurumsal fantazi iç giyim platformu.

fantazigiyim.com.tr SEO Link Raporu

Site İçi Link Oranları

  • Dahili Linkler 98.82%

  • Harici Linkler [Follow 1.18%]

  • Harici Linkler [noFollow 0%]

Site içi harici ve dahili bağlantıları tablosu

Kelime Link Tip Rel
- https://fantazigiyim.com.tr/fantazi-ic-giyim Dahili Follow
Biz kimiz? fantazigiyim.com.tr/javascript:open_popup(261); Harici Follow
Kategoriler http://fantazigiyim.com.tr/#categories-5eb97323ded06-tab-1 Dahili Follow
Büyük Beden http://fantazigiyim.com.tr/#categories-5eb97323ded06-tab-2 Dahili Follow
Fantazi Kostümler http://fantazigiyim.com.tr/#categories-5eb97323ded06-tab-3 Dahili Follow
Erkek Fantazi İç Giyim http://fantazigiyim.com.tr/#categories-5eb97323ded06-tab-4 Dahili Follow
Fantazi Gecelik https://fantazigiyim.com.tr/fantazi-gecelik Dahili Follow
Büstiyer https://fantazigiyim.com.tr/bustiyer Dahili Follow
Fantazi Kostümler https://fantazigiyim.com.tr/fantazi-kostumler Dahili Follow
Fantazi Elbiseler https://fantazigiyim.com.tr/fantazi-elbiseler Dahili Follow
Body https://fantazigiyim.com.tr/body Dahili Follow
Fantazi Külot https://fantazigiyim.com.tr/fantazi-kulot Dahili Follow
Vücut Çorabı https://fantazigiyim.com.tr/vucut-corabi Dahili Follow
Jartiyer Takım https://fantazigiyim.com.tr/jartiyer-takim Dahili Follow
Seksi Sütyen Takımları https://fantazigiyim.com.tr/seksi-sutyen-takimlari Dahili Follow
Deri İç Giyim https://fantazigiyim.com.tr/deri-ic-giyim Dahili Follow
Pijama https://fantazigiyim.com.tr/pijama Dahili Follow
Büyük Beden https://fantazigiyim.com.tr/buyuk-beden Dahili Follow
Erkek Fantazi İç Giyim https://fantazigiyim.com.tr/erkek-fantazi-ic-giyim Dahili Follow
Fantazi Aksesuarlar https://fantazigiyim.com.tr/fantazi-aksesuarlar Dahili Follow
Büyük Beden Gecelik https://fantazigiyim.com.tr/buyuk-beden-gecelik Dahili Follow
Büyük Beden Jartiyer takım https://fantazigiyim.com.tr/buyuk-beden-jartiyer-takim Dahili Follow
Öneriler http://fantazigiyim.com.tr/#products-5eb9732402c99-tab-1 Dahili Follow
Yeni ürünler http://fantazigiyim.com.tr/#products-5eb9732402c99-tab-2 Dahili Follow
Elawin https://fantazigiyim.com.tr/elawin-fantazi-ic-giyim Dahili Follow
Elawin Leopar Kedi Kız Kostümü https://fantazigiyim.com.tr/elawin-leopar-kedi-kiz-kostumu Dahili Follow
For Dreams https://fantazigiyim.com.tr/for-dreams Dahili Follow
For Dreams Fantazi Siyah Deri File Takım https://fantazigiyim.com.tr/for-dreams-fantazi-siyah-deri-file-takim Dahili Follow
NIGHTLIGHT https://fantazigiyim.com.tr/night-light-ic-giyim Dahili Follow
Nightlight Dantel İşlemeli Mayokini 3179 https://fantazigiyim.com.tr/nightlight-dantel-islemeli-babydoll-3179 Dahili Follow
Merry See https://fantazigiyim.com.tr/merry-see Dahili Follow
Merry See Jartiyerli Hemşire Kız Kostümü+ ÇORAP HEDİYELİ https://fantazigiyim.com.tr/merry-see-jartiyerli-hemsire-kiz-kostumu--cor Dahili Follow
For Dreams Seksi Jartiyerli Takım https://fantazigiyim.com.tr/for-dreams-seksi-jartiyerli-takim Dahili Follow
Doreanse https://fantazigiyim.com.tr/doreanse Dahili Follow
Doreanse Ten Rengi Seksi Fantazi Erkek String https://fantazigiyim.com.tr/doreanse-ten-rengi-seksi-fantazi-erkek-string Dahili Follow
Nightlight Sırt Ve Göğüs Dekolteli Kırmızı Babydoll https://fantazigiyim.com.tr/nightlight-sirt-ve-gogus-dekolteli-kirmizi-ba Dahili Follow
NightLight Özel Bölgesi Açık Desenli Vücut Çorabı 5061 https://fantazigiyim.com.tr/nightlight-ozel-bolgesi-acik-desenli-vucut-co Dahili Follow
NightLight Boyundan Askılı Özel Bölgesi Açık Vücut Çorabı 5058 https://fantazigiyim.com.tr/nightlight-boyundan-askili-ozel-bolgesi-acik- Dahili Follow
NightLight Jartiyer Görünümlü Fantazi Vücut Çorabı 5060 https://fantazigiyim.com.tr/nightlight-jartiyer-gorunumlu-fantazi-vucut-c Dahili Follow
Çok Satanlar http://fantazigiyim.com.tr/#products-5eb973242d7e4-tab-1 Dahili Follow
İndirimdekiler http://fantazigiyim.com.tr/#products-5eb973242d7e4-tab-2 Dahili Follow
Merry See Siyah Fermuarlı Erkek Tanga https://fantazigiyim.com.tr/merry-see-siyah-fermuarli--erkek-tanga Dahili Follow
Merry See Seksi Vücut Çorabı Özel Bölgesi Açık https://fantazigiyim.com.tr/merry-see-seksi-vucut-corabi-ozel-bolgesi-aci Dahili Follow
Merry See Seksi Jartiyer Takım+ ÇORAP HEDİYELİ https://fantazigiyim.com.tr/merry-see-seksi-jartiyer-takim--corap-hediyel Dahili Follow
Nightlight Kırmızı Dantelli Fantazi Jartiyer Takım https://fantazigiyim.com.tr/nightlight-kirmizi-dantelli-fantazi-jartiyer- Dahili Follow
Merry See Kelepçeli Kırmızı Jartiyer Takımları+ ÇORAP HEDİYELİ https://fantazigiyim.com.tr/merry-see-kelepceli-kirmizi-jartiyer-takimlar Dahili Follow
Merry See Seksi Gecelik https://fantazigiyim.com.tr/merry-see-seksi-gecelik Dahili Follow
Red Light https://fantazigiyim.com.tr/red-light Dahili Follow
Fosforlu Fantazi Seks Zarı https://fantazigiyim.com.tr/fosforlu-fantazi-seks-zari Dahili Follow
Nightlight Fantazi Aksesuar Set https://fantazigiyim.com.tr/nightlight-fantazi-aksesuar-set-22016 Dahili Follow
Tüm ürünleri Görün https://fantazigiyim.com.tr/index.php?route=product/catalog Dahili Follow
Nightlight Bacak Bantlı Fantazi Set https://fantazigiyim.com.tr/nightlight-gomlek-bikini-ustu-deri-harness-11 Dahili Follow
Merry See Yıldız Desenli Göğüs Ucu Kapatıcı https://fantazigiyim.com.tr/merry-see-yildiz-desenli-gogus-ucu-kapatici Dahili Follow
Fantazi Deri Zincirli Kostüm 220017 https://fantazigiyim.com.tr/fantazi-deri-zincirli-kostum-220017-220017 Dahili Follow
Merry See Altın Rengi Parlak Çorap https://fantazigiyim.com.tr/merry-see-altin-rengi-parlak-corap-MS7718-3 Dahili Follow
Merry See Kırmızı Düz Silikonlu Dantelli Jartiyer Çorap https://fantazigiyim.com.tr/merry-see-kirmizi-duz-silikonlu-dantelli-jart Dahili Follow
Merry See Beyaz Yarım Parmak File Uzun Eldiven https://fantazigiyim.com.tr/merry-see-beyaz-yarim-parmak-file-uzun-eldive Dahili Follow
Fantazi Kırmızı Deri Kelepçe https://fantazigiyim.com.tr/fantazi-kirmizi-deri-kelepce Dahili Follow
Pembe Fantazi Kanat 40x60 cm https://fantazigiyim.com.tr/pembe-fantazi-kanat-40x60-cm Dahili Follow
Kırmızı Fantazi Kanat 40x60 cm https://fantazigiyim.com.tr/kirmizi-fantazi-kanat-40x60-cm Dahili Follow
Venedik Parti Maskesi https://fantazigiyim.com.tr/venedik-parti-maskesi Dahili Follow
Angel https://fantazigiyim.com.tr/form-angel Dahili Follow
Angelsin https://fantazigiyim.com.tr/angelsin-plaj-giyim Dahili Follow
Anıl https://fantazigiyim.com.tr/anil Dahili Follow
Asilce https://fantazigiyim.com.tr/asilce Dahili Follow
Deniz Gülü https://fantazigiyim.com.tr/deniz-gulu Dahili Follow
Diamond https://fantazigiyim.com.tr/diamond Dahili Follow
Erotica https://fantazigiyim.com.tr/erotica-fantazi-ic-giyim Dahili Follow
Gallipoli https://fantazigiyim.com.tr/gallipoli-ic-giyim Dahili Follow
Moonlight https://fantazigiyim.com.tr/moonlight-fantazi-ic-giyim Dahili Follow
Pierre Cardin https://fantazigiyim.com.tr/pierre-cardin Dahili Follow
Rosaria Lingerie https://fantazigiyim.com.tr/rosaria-lingerie Dahili Follow
Tattoo https://fantazigiyim.com.tr/tattoo-giyilebilir-dovme Dahili Follow
Vip Club https://fantazigiyim.com.tr/vip-club-lingerie Dahili Follow
X-Lady https://fantazigiyim.com.tr/x-lady-ic-giyim Dahili Follow
Son Yazılar http://fantazigiyim.com.tr/#blog_posts-5eb9732476ab4-tab-1 Dahili Follow
En Çok okunanlar http://fantazigiyim.com.tr/#blog_posts-5eb9732476ab4-tab-2 Dahili Follow
Cinsellik ve Fantazi İç Giyim https://fantazigiyim.com.tr/blog/fantazi iç giyim, fantazi giyim, fantaz Dahili Follow
Fantazi İç Giyim Nereden Alınır? https://fantazigiyim.com.tr/blog/fantazi iç giyim nereden alınır, fant Dahili Follow
Erkek Fantazi İç Giyim https://fantazigiyim.com.tr/blog/erkek fantazi iç giyim, fantazi iç giy Dahili Follow
Fantazi İç Giyim https://fantazigiyim.com.tr/blog/fanatzi iç giyim, fantazi giyim Dahili Follow
En Çok Görüntülenenler http://fantazigiyim.com.tr/#side_products-5eb9695c48bf8-tab-1 Dahili Follow
Vip Clup Seksi Yılbaşı Kostümü https://fantazigiyim.com.tr/vip-clup-seksi-yilbasi-kostumu Dahili Follow
Elawin Fantazi Denizci Kız Kostümü https://fantazigiyim.com.tr/elawin-fantazi-denizci-kiz-kostumu1 Dahili Follow
Elawin Seksi Öğrenci Kostümü https://fantazigiyim.com.tr/elawin-seksi-ogrenci-kostumu Dahili Follow

fantazigiyim.com.tr SEO Anahtar Kelime Raporu

Anahtar Kelime Tutarlılığı

Kelime İçerik Site Başlığı Anahtar Kelimeler Site Açıklaması Başlıklar
ekle 132 0.png 0.png 0.png 0.png
fantazi 78 1.png 1.png 1.png 1.png
sepete 64 0.png 0.png 0.png 0.png
classbtn 61 0.png 0.png 0.png 0.png
data-loading-text 61 0.png 0.png 0.png 0.png
thisclosestbutton-groupfindinputnamequantityval 60 0.png 0.png 0.png 0.png
hemen 58 0.png 0.png 0.png 0.png
alışveriş 41 1.png 0.png 0.png 1.png
giyim 39 1.png 1.png 1.png 1.png
listesine 32 0.png 0.png 0.png 0.png

Anahtar Kelime Yoğunluğu

büyük quickview çok sepete deri see paket btn-cart listesine hemen karşılaştırma çorabı parçadan data-loading-text for alışveriş listeme dreams ekle kırmızı i̇ç vergiler classbtn btn-extra fantazi i̇çeriğiürün brand için thisclosestbutton-groupfindinputnamequantityval bilgisi90 giyim model merry btn-extra-46 jartiyer true vücut takım nightlight kadar

fantazigiyim.com.tr Site Kullanışlılık Raporu

Url

19 Harf

Encoding

Çok İyi! Sitenizin yazılım kodlama dili UTF-8 olarak ayarlanmış.

Language

Güzel! Sitenizin dil etiketi mevcut. Tanımlanmış dil etiketi: TR en

Onaylanmış HTML

Harika! Web sayfası içerisinde kullanılan HTML kodlamaları güncel standartlarda.

Favicon

Harika Web sayfanızda favicon bulunuyor. Favicon: İnternette ziyaret ettiğiniz bazı sitelerin sayfa başlığı yanında bulunan ikon/simgedir.

E-Posta Gizliliği

Çok İyi! Web sayfasında düz metin olarak yazılmış E-posta adresi mevcut değil.

Dublin Core

Sayfanızda Dublin Core metadata elementleri kullanılmamış. Olsa iyi olurdu ancak olmasada dünyanın sonu değil :)

Yazdırılabilirlik

İyi değil! Web sayfanızın CSS yapısı yazıcı dostu görünmüyor! CSS Sıkıştırma aracını kullanarak css dosyalarınızın boyutunu küçültün!

fantazigiyim.com.tr Optimizasyon Raporu


HTML 5

Gzip
aktif!

106
dosya

0
.css

5
.js

101
image

W3C Standartları

  • W3C Kalite Raporları
  • Çok İyi! Web sayfası içerisinde tablo yapısı bulunmuyor. Çok İyi! Web sayfası içerisinde tablo yapısı bulunmuyor.
  • Kötü! Web sayfanızda inline css bulunuyor! Kötü! Web sayfanızda inline css bulunuyor!
  • Çok İyi! Web sayfanızda en çok birkaç adet CSS dosyası mevcut. Çok İyi! Web sayfanızda en çok birkaç adet CSS dosyası mevcut.
  • Çok İyi! Web sayfanızda en çok birkaç adet JavaScript (js) dosyası mevcut. Çok İyi! Web sayfanızda en çok birkaç adet JavaScript (js) dosyası mevcut.

Dökümantasyon

  • Mobil Optimizasyon
  • Apple ikonu Apple ikonu
  • Meta Viewport Etiketi Meta Viewport Etiketi
  • Robots.txt
  • robots.txt dosyası mevcut. robots.txt dosyası mevcut.
  • http://fantazigiyim.com.tr/robots.txt fantazigiyim.com.tr Robots.txt
  • Analitik
  • Web sitenize analitik aracı eklenmiş. Web sitenize analitik aracı eklenmiş.
  • Google Analytics googleanalytics

fantazigiyim.com.tr Sayfa Hız Raporu

PageSped/Sayfa Hızı raporu hazırlanıyor! Lütfen bekleyin..

fantazigiyim.com.tr İstatistikleri

  • Dünya Sıralaması 2,433,336
  • Popüler Olduğu Ülke Turkey
  • Ülke Sıralaması Turkey - TR 113,608
  • Sıralama Değişimi +904823
fantazigiyim.com.tr Alexa Sıralama Grafiği
fantazigiyim.com.tr Alexa Sıralama Grafiği
fantazigiyim.com.tr Alexa Trafik Grafiği
fantazigiyim.com.tr Alexa Trafik Grafiği

Backlink İstatislikleri

fantazigiyim.com.tr Backlink İstatislikleri - 1
fantazigiyim.com.tr Backlink İstatislikleri - 2