gabestore.ru SEO Analiz Raporu

gabestore.ru favicon gabestore.ru

GabeStore — магазин игр на ПК

26 Nisan 2021 gabestore.ru GÜNCELLE!

Интернет-магазин GabeStore — компьютерные игры со скидками до 95%! Всегда низкие цены, круглосуточная поддержка и моментальная доставка ключей.. .

SEO Skoru
Hız Skoru
Tasarım Skoru

Gabestore.ru SEO Performans Raporu

29 harf
Site Başlığı

Çok İyi! Web Sayfanızın başlığı 10 ile 70 karakter arasında olmalıdır.

143 harf
Site Açıklaması

Harika! Site açıklamanız ideal olan 70 ile 160 karakter arasında.

83 adet
Resim

Site içeriğinizde toplam 83 adet resim mevcut. Resimlerinizin içerisinden 19 adet resmin alt etiketi mevcut değil.

7 %
Text/HTML Oranı

Web sayfanın yazı/metin oranı %15'in altında, web sitenizin daha fazla metin içeriğine, yazıya ihtiyacı var!

Flash

İyi! Web sayfası içerisinde Flash (swf) uzantılı içerik bulunmadı.

Iframe

İyi! Web sayfanızda iframe ile eklenmiş herhangi bir içerik bulunmuyor.

GabeStore — магазин игр на ПК SEO İçerik Raporu

0 adet
H1
0 adet
H2
2 adet
H3
0 adet
H4
0 adet
H5
0 adet
H6

Başlıklar

  • наш выбор H3
  • свежее в блоге H3

OG Meta Etiketleri

gabestore.ru SEO Link Raporu

Site İçi Link Oranları

  • Dahili Linkler 96.77%

  • Harici Linkler [Follow 3.23%]

  • Harici Linkler [noFollow 0%]

gabestore.ru - Site içi harici ve dahili bağlantıları tablosu

Kelime Link Tip Rel
- http://gabestore.ru/basket Dahili Follow
все игры http://gabestore.ru/catalog Dahili Follow
лидеры продаж http://gabestore.ru/top Dahili Follow
новинки http://gabestore.ru/newgames Dahili Follow
предзаказы http://gabestore.ru/preorders Dahili Follow
скидки http://gabestore.ru/sale Dahili Follow
подборки http://gabestore.ru/collections Dahili Follow
О компании http://gabestore.ru/page/company Dahili Follow
Поддержка http://gabestore.ru/page/support Dahili Follow
Экшен http://gabestore.ru/catalog?ProductFilter%5Bgenre%5D%5B%5D=1 Dahili Follow
Ролевые http://gabestore.ru/catalog?ProductFilter%5Bgenre%5D%5B%5D=22 Dahili Follow
Приключения http://gabestore.ru/catalog?ProductFilter%5Bgenre%5D%5B%5D=2 Dahili Follow
Стратегии http://gabestore.ru/catalog?ProductFilter%5Bgenre%5D%5B%5D=24 Dahili Follow
Симуляторы http://gabestore.ru/catalog?ProductFilter%5Bgenre%5D%5B%5D=23 Dahili Follow
Онлайн http://gabestore.ru/catalog?ProductFilter%5Bgenre%5D%5B%5D=25 Dahili Follow
Инди http://gabestore.ru/catalog?ProductFilter%5Bgenre%5D%5B%5D=705 Dahili Follow
Спорт http://gabestore.ru/catalog?ProductFilter%5Bgenre%5D%5B%5D=27 Dahili Follow
Казуальные http://gabestore.ru/catalog?ProductFilter%5Bgenre%5D%5B%5D=706 Dahili Follow
Гонки http://gabestore.ru/catalog?ProductFilter%5Bgenre%5D%5B%5D=1467 Dahili Follow
2K http://gabestore.ru/publishers/2K Dahili Follow
BANDAI NAMCO http://gabestore.ru/publishers/BANDAI-NAMCO Dahili Follow
Bethesda Softworks http://gabestore.ru/publishers/Bethesda-Softworks Dahili Follow
Capcom http://gabestore.ru/publishers/Capcom Dahili Follow
Electronic Arts http://gabestore.ru/publishers/Electronic-Arts Dahili Follow
Paradox Interactive http://gabestore.ru/publishers/Paradox-Interactive Dahili Follow
SEGA http://gabestore.ru/publishers/SEGA Dahili Follow
Ubisoft http://gabestore.ru/publishers/Ubisoft Dahili Follow
Все издатели — 191 http://gabestore.ru/publishers Dahili Follow
Gearbox Software http://gabestore.ru/developers/Gearbox-Software Dahili Follow
Hangar 13 http://gabestore.ru/developers/Hangar-13 Dahili Follow
Team17 Digital http://gabestore.ru/developers/Team17-Digital Dahili Follow
Creative Assembly http://gabestore.ru/developers/Creative-Assembly Dahili Follow
DICE http://gabestore.ru/developers/DICE Dahili Follow
Firaxis http://gabestore.ru/developers/Firaxis Dahili Follow
Remedy Entertainment http://gabestore.ru/developers/Remedy-Entertainment Dahili Follow
Respawn Entertainment http://gabestore.ru/developers/Respawn-Entertainment Dahili Follow
Все разработчики — 896 http://gabestore.ru/developers Dahili Follow
Политика конфиденциальности https://policies.google.com/privacy Harici Follow
Условия использования https://policies.google.com/terms Harici Follow
персональных данных http://gabestore.ru/documents/agreement Dahili Follow
Days Gone http://gabestore.ru/game/days-gone Dahili Follow
Sniper Ghost Warrior Contracts 2 http://gabestore.ru/game/sniper-ghost-warrior-contracts-2 Dahili Follow
Total War: ROME REMASTERED http://gabestore.ru/game/total-war-rome-remastered Dahili Follow
Resident Evil Village http://gabestore.ru/game/resident-evil-village Dahili Follow
Europa Universalis IV: Leviathan - Expansion http://gabestore.ru/game/europa-universalis-iv-leviathan-expansion Dahili Follow
DOOM Eternal – Deluxe Edition http://gabestore.ru/game/doom-eternal-deluxe-edition Dahili Follow
Warhammer: Vermintide 2 http://gabestore.ru/game/warhammer-vermintide-2 Dahili Follow
Dying Light – Enhanced Edition http://gabestore.ru/game/dying-light-the-following-enhanced-edition Dahili Follow
Little Nightmares http://gabestore.ru/game/little-nightmares Dahili Follow
Dark Souls Remastered http://gabestore.ru/game/dark-souls-remastered Dahili Follow
NARUTO SHIPPUDEN: Ultimate Ninja STORM 4 http://gabestore.ru/game/naruto-shippuden-ultimate-ninja-storm-4 Dahili Follow
Stellaris – Nemesis http://gabestore.ru/game/stellaris-nemesis Dahili Follow
Euro Truck Simulator 2 http://gabestore.ru/game/euro-truck-simulator-2 Dahili Follow
Squad http://gabestore.ru/game/squad Dahili Follow
The Elder Scrolls V: Skyrim – Special Edition http://gabestore.ru/game/skyrim-special-edition Dahili Follow
Insurgency: Sandstorm http://gabestore.ru/game/insurgency-sandstorm Dahili Follow
TitanFall 2 http://gabestore.ru/game/titanfall-2 Dahili Follow
Fallout: New Vegas – Ultimate Edition http://gabestore.ru/game/fallout-new-vegas-ultimate-edition Dahili Follow
Dark Souls 2: Scholar of the First Sin http://gabestore.ru/game/dark-souls-2-scholar-of-the-first-sin Dahili Follow
Tom Clancy's Rainbow Six Siege http://gabestore.ru/game/tom-clancys-rainbow-six-siege Dahili Follow
MotoGP 21 http://gabestore.ru/game/motogp-21 Dahili Follow
The Darkside Detective: A Fumble in the Dark http://gabestore.ru/game/the-darkside-detective-a-fumble-in-the-dark Dahili Follow
Demon Skin http://gabestore.ru/game/demon-skin Dahili Follow
Borderlands 3: Director's Cut (Steam) http://gabestore.ru/game/borderlands-3-directors-cut-steam Dahili Follow
Borderlands 3: Director's Cut (Epic Games) http://gabestore.ru/game/borderlands-3-directors-cut-epic-games Dahili Follow
Before Your Eyes http://gabestore.ru/game/before-your-eyes Dahili Follow
Scarlet Hood and the Wicked Wood http://gabestore.ru/game/scarlet-hood-and-the-wicked-wood Dahili Follow
Totally Reliable Delivery Service http://gabestore.ru/game/totally-reliable-delivery-service Dahili Follow
Evil Genius 2: World Domination http://gabestore.ru/game/evil-genius-2-world-domination Dahili Follow
Far Cry 5 http://gabestore.ru/game/far-cry-5 Dahili Follow
Yakuza 0 http://gabestore.ru/game/yakuza-0 Dahili Follow
The Elder Scrolls Online: Greymoor (Steam) http://gabestore.ru/game/the-elder-scrolls-online-greymoor-steam Dahili Follow
Total War: Three Kingdoms. Royal Edition http://gabestore.ru/game/total-war-three-kingdoms-royal-edition Dahili Follow
Metamorphosis http://gabestore.ru/game/metamorphosis Dahili Follow
Arboria http://gabestore.ru/game/arboria Dahili Follow
Fort Triumph http://gabestore.ru/game/fort-triumph Dahili Follow
Space Cows http://gabestore.ru/game/space-cows Dahili Follow
Sniper Ghost Warrior Contracts http://gabestore.ru/game/sniper-ghost-warrior-contracts Dahili Follow
We Happy Few - Season Pass http://gabestore.ru/game/we-happy-few-season-pass Dahili Follow
Cardpocalypse http://gabestore.ru/game/cardpocalypse Dahili Follow
Pillars of Eternity II: Deadfire - Season Pass http://gabestore.ru/game/pillars-of-eternity-ii-deadfire-season-pass Dahili Follow
//SNOWFLAKE TATTOO// http://gabestore.ru/game/snowflake-tattoo Dahili Follow
Shin Megami Tensei III Nocturne HD Remaster Digital Deluxe Edition http://gabestore.ru/game/shin-megami-tensei-iii-nocturne-hd-remaster-digi Dahili Follow
BIOMUTANT http://gabestore.ru/game/biomutant Dahili Follow
Shin Megami Tensei III Nocturne HD Remaster http://gabestore.ru/game/shin-megami-tensei-iii-nocturne-hd-remaster Dahili Follow
The Elder Scrolls Online: Blackwood (Steam) http://gabestore.ru/game/the-elder-scrolls-online-blackwood-steam Dahili Follow
Chivalry 2 http://gabestore.ru/game/chivalry-2 Dahili Follow
Рекомендованные игры про космос http://gabestore.ru/blog/rekomendovannye-igry-pro-kosmos Dahili Follow
Да кто такой этот ваш DLSS?! http://gabestore.ru/blog/da-kto-takoj-etot-vash-dlss-audio Dahili Follow
Как байтят DLC к The Outer Worlds? http://gabestore.ru/blog/kak-bajtyat-dlc-k-the-outer-worlds Dahili Follow
Все публикации http://gabestore.ru/blog Dahili Follow
Правовая информация http://gabestore.ru/documents Dahili Follow
ADN Digital Studio https://adn.agency/ Harici Follow

gabestore.ru SEO Anahtar Kelime Raporu

Anahtar Kelime Tutarlılığı for Gabestore.ru

Kelime İçerik Site Başlığı Anahtar Kelimeler Site Açıklaması Başlıklar
в корзину 76 0.png 0.png 0.png 0.png
edition 16 0.png 0.png 0.png 0.png
предзаказ 15 0.png 0.png 0.png 0.png
the 10 0.png 0.png 0.png 0.png
dlc 7 0.png 0.png 0.png 0.png
dark 6 0.png 0.png 0.png 0.png
все 6 0.png 0.png 1.png 0.png
deluxe 6 0.png 0.png 0.png 0.png
souls 5 0.png 0.png 0.png 0.png
ultimate 5 0.png 0.png 0.png 0.png
remastered 5 0.png 0.png 0.png 0.png
пароль 5 0.png 0.png 0.png 0.png

Anahtar Kelime Yoğunluğu for gabestore.ru

the X10 sniper X3 dying X3 edition X16 storm X3 scrolls X4 contracts X3 войти X3 в корзину X76 tom X3 dark X6 shippuden X3 siege X3 elder X4 продаж X3 steam X3 предзаказы X3 doom X3 подборки X3 eternal X3 total X3 все X6 enhanced X3 dlc X7 cмотреть все X4 evil X3 rainbow X3 новинки X3 ghost X3 ultimate X5 пароль X5 ninja X3 light X3 remastered X5 deluxe X6 warrior X3 new X3 скидки X3 e-mail X3 borderlands X3 digital X3 предзаказ X15 online X3 naruto X3 поддержка X3 six X3 war X3 игры X3 souls X5 clancys X3

gabestore.ru Site Kullanışlılık Raporu

Url

12 Harf

Encoding

Çok İyi! Sitenizin yazılım kodlama dili UTF-8 olarak ayarlanmış.

Site Dili

Güzel! Sitenizin dil etiketi mevcut. Tanımlanmış dil etiketi: RU ru.png

Onaylanmamış HTML

Harika! Web sayfası içerisinde kullanılan HTML kodlamaları güncel standartlarda.

Favicon

Harika Web sayfanızda favicon bulunuyor. Favicon: İnternette ziyaret ettiğiniz bazı sitelerin sayfa başlığı yanında bulunan ikon/simgedir.

E-Posta Gizliliği

Çok İyi! Web sayfasında düz metin olarak yazılmış E-posta adresi mevcut değil.

Dublin Core

Sayfanızda Dublin Core metadata elementleri kullanılmamış. Olsa iyi olurdu ancak olmasada dünyanın sonu değil :)

Yazdırılabilirlik

İyi değil! Web sayfanızın CSS yapısı yazıcı dostu görünmüyor! CSS Sıkıştırma aracını kullanarak css dosyalarınızın boyutunu küçültün!

gabestore.ru Optimizasyon Raporu

HTML 5
Design
Gzip
!
95
dosya
1
.css
11
.js
83
image

W3C Standartları

  • W3C Kalite Raporları
  • Çok İyi! Web sayfası içerisinde tablo yapısı bulunmuyor. Çok İyi! Web sayfası içerisinde tablo yapısı bulunmuyor.
  • Kötü! Web sayfanızda inline css bulunuyor! Kötü! Web sayfanızda inline css bulunuyor!
  • Çok İyi! Web sayfanızda en çok birkaç adet CSS dosyası mevcut. Çok İyi! Web sayfanızda en çok birkaç adet CSS dosyası mevcut.
  • Kötü! Web sayfanızda bulunan Java Script dosya sayısını azaltmalısınız! Kötü! Web sayfanızda bulunan Java Script dosya sayısını azaltmalısınız!

Dökümantasyon

  • Mobil Optimizasyon
  • Apple ikonu Apple ikonu
  • Meta Viewport Etiketi Meta Viewport Etiketi
  • Robots.txt
  • robots.txt dosyası mevcut. robots.txt dosyası mevcut.
  • http://gabestore.ru/robots.txt gabestore.ru Robots.txt
  • Analitik
  • Web sitenize analitik aracı eklenmiş. Web sitenize analitik aracı eklenmiş.
  • Google Analytics googleanalytics
  • LiveInternet liveinternet

Gabestore.ru Website İstatistikleri

  • gabestore.ru IP No 104.22.45.134
  • Popüler Olduğu Ülke United States
  • Time Zone America/Los_Angeles
  • ISP Cloudflare, Inc.

Backlink İstatislikleri

gabestore.ru Backlink İstatislikleri - 1
gabestore.ru Backlink İstatislikleri - 2

gabestore.ru Site Summary

наш выбор, свежее в блоге, the, sniper, dying, edition, storm, scrolls, contracts, войти, в корзину, tom, dark, shippuden, siege, elder, продаж, steam, предзаказы, doom, подборки, eternal, total, все, enhanced, dlc, cмотреть все, evil, rainbow, новинки, ghost, ultimate, пароль, ninja, light, remastered, deluxe, warrior, new, скидки, e-mail, borderlands, digital, предзаказ, online, naruto, поддержка, six, war, игры, souls, clancys, gabestore.ru.