greenthumbs.in SEO Analiz Raporu

greenthumbs.in

Executive Search | Online Assessments & Surveys | Greenthumbs

SEO Skoru: 63 05 Temmuz 2020 greenthumbs.in GÜNCELLE!

Top Talent Search firm offering Executive Search, Psychometric / Personality Tests, 360 Degree Appraisal, Employee Engagement Survey & Corporate Training.

greenthumbs.in SEO Performans Raporu

61 harf
Site Başlığı

Çok İyi! Web Sayfanızın başlığı 10 ile 70 karakter arasında olmalıdır.

154 harf
Site Açıklaması

Harika! Site açıklamanız ideal olan 70 ile 160 karakter arasında.

26 adet
Resim

Site içeriğinizde toplam 26 adet resim mevcut. Resimlerinizin içerisinden 2 adet resmin alt etiketi mevcut değil.

7 %
Text/HTML Oranı

Web sayfanın yazı/metin oranı %15'in altında, web sitenizin daha fazla metin içeriğine, yazıya ihtiyacı var!

Flash

İyi! Web sayfası içerisinde Flash (swf) uzantılı içerik bulunmadı.

Iframe

İyi! Web sayfanızda iframe ile eklenmiş herhangi bir içerik bulunmuyor.

greenthumbs.in SEO İçerik Raporu

1 adet
H1
11 adet
H2
1 adet
H3
3 adet
H4
3 adet
H5
8 adet
H6

Başlıklar

  • Assessments, Surveys & Talent Search H1
  • An HR solutions company with a difference H2
  • Services H2
  • Talent Search H2
  • Psyft Personality Assessment H2
  • Psyft Employee Feedback H2
  • Psyft 360 Degree Feedback H2
  • Training Needs Analysis H2
  • Why GreenThumbs? H2
  • GreenThumbs In The News H2
  • You're in good company H2
  • Testimonials H2
  • Our team members are part of SIOP (Society for Industrial and Organizational Psychology). Our assessment tool is also in compliance with APA (American Psychological Association). H3
  • We'll be happy to arrange a trial for you. Please share your contact details below. H4
  • GreenThumbs Tags H4
  •  Contact Us H4
  • [email protected] H5
  • +91 - 8822353535 H5
  •                                                     Copyright © 2019 GreenThumbs . All Rights Reserved. H5
  • HR Head of a Large Manufacturing company H6
  • General Manager of a Large Trading Company H6
  • CEO of a Government Enterprise H6
  • HR Head of a Large FMCG Company H6
  • Associate Consultant of A large IT company H6
  • Manager of a Large Food manufacturing Industry H6
  • Head of Talent Management of a Business Services Company H6
  • DGM - HR of a Beverage Company H6

OG Meta Etiketleri

Free Website Traffic to Your Site
site_name greenthumbs.in
url https://www.greenthumbs.in
type website
title Executive Search | Online Assessments & Surveys | Greenthumbs
description Top Talent Search firm offering Executive Search, Psychometric / Personality Tests, 360 Degree Appraisal, Employee Engagement Survey & Corporate Training.
image https://www.greenthumbs.in/img/GreenThumbsLogo.png

greenthumbs.in SEO Link Raporu

Site İçi Link Oranları

  • Dahili Linkler 100%

  • Harici Linkler [Follow 0%]

  • Harici Linkler [noFollow 0%]

Site içi harici ve dahili bağlantıları tablosu

Kelime Link Tip Rel
Home http://greenthumbs.in/index.php Dahili Follow
About Us http://greenthumbs.in/about.php Dahili Follow
Solutions http://greenthumbs.in/# Dahili Follow
Talent Search http://greenthumbs.in/talent-search.php Dahili Follow
Personality Test http://greenthumbs.in/psyft/personality-assessment.php Dahili Follow
Training Needs Analysis http://greenthumbs.in/training-needs-analysis.php Dahili Follow
Employee Engagement Survey http://greenthumbs.in/psyft/employee-engagement.php Dahili Follow
Employee Satisfaction Survey http://greenthumbs.in/employee-satisfaction-survey.php Dahili Follow
Employee Pulse Survey http://greenthumbs.in/psyft/employee-pulse-survey.php Dahili Follow
Employee Net Promoter Score (eNPS) http://greenthumbs.in/psyft/employee-net-promoter-score.php Dahili Follow
Organization Culture Survey http://greenthumbs.in/organization-culture-survey.php Dahili Follow
Employee Feedback Surveys http://greenthumbs.in/psyft/employee-feedback-survey.php Dahili Follow
360° Feedback Survey http://greenthumbs.in/psyft/360-degree-feedback.php Dahili Follow
Manager Effectiveness Survey http://greenthumbs.in/manager-effectiveness-survey.php Dahili Follow
Employee Onboarding Survey http://greenthumbs.in/employee-onboarding-survey.php Dahili Follow
Employee Exit Survey http://greenthumbs.in/employee-exit-survey.php Dahili Follow
Net Promoter Score http://greenthumbs.in/net-promoter-score.php Dahili Follow
Customer Satisfaction Survey http://greenthumbs.in/customer-satisfaction-survey.php Dahili Follow
360° Feedback http://greenthumbs.in/psyft/360-degree-feedback-pricing.php Dahili Follow
Employee Engagement Survey http://greenthumbs.in/psyft/psyft-pricing.php Dahili Follow
Contact Us http://greenthumbs.in/contact.php Dahili Follow
Blog https://blog.greenthumbs.in/ Dahili Follow
Download Brochure https://greenthumbs.in/brochure/greenthumbs-brochure.pdf Dahili Follow
Not readable? Change text. http://greenthumbs.in/#captcha Dahili Follow
Tags http://greenthumbs.in/#PopularTagsPopup Dahili Follow
Sitemap | http://greenthumbs.in/sitemap.php Dahili Follow
Privacy Policy | http://greenthumbs.in/privacy-policy.php Dahili Follow
Terms & Conditions | http://greenthumbs.in/terms-conditions.php Dahili Follow
GDPR Compliance http://greenthumbs.in/gdpr-compliance.php Dahili Follow

greenthumbs.in SEO Anahtar Kelime Raporu

Anahtar Kelime Tutarlılığı

Kelime İçerik Site Başlığı Anahtar Kelimeler Site Açıklaması Başlıklar
greenthumbs 7 1.png 0.png 0.png 1.png
feedback 6 0.png 0.png 0.png 1.png
search 5 1.png 0.png 1.png 1.png
more 4 0.png 0.png 0.png 0.png
read 4 0.png 0.png 0.png 0.png
employee 4 0.png 0.png 1.png 1.png
company 4 0.png 0.png 0.png 1.png
executive 3 1.png 0.png 1.png 0.png
personality 3 0.png 0.png 1.png 1.png
psyft 3 0.png 0.png 0.png 1.png

Anahtar Kelime Yoğunluğu

read from experience recruitment helped psyft employee core company trading greenthumbs talent degree search first executive need hiring feedback conduct approach survey manager interaction excellent surveys really personality gained challenges been engagement identifying focused team large always partnered general more

greenthumbs.in Site Kullanışlılık Raporu

Url

14 Harf

Encoding

Çok İyi! Sitenizin yazılım kodlama dili UTF-8 olarak ayarlanmış.

Language

Güzel! Sitenizin dil etiketi mevcut. Tanımlanmış dil etiketi: en

Onaylanmış HTML

Harika! Web sayfası içerisinde kullanılan HTML kodlamaları güncel standartlarda.

Favicon

Harika Web sayfanızda favicon bulunuyor. Favicon: İnternette ziyaret ettiğiniz bazı sitelerin sayfa başlığı yanında bulunan ikon/simgedir.

E-Posta Gizliliği

Dikkat! Web sayfasında e-posta adresiniz düz metin olarak yazılmış. Bu durum mail adreslerinin otomatik mail toplayıcılar tarafından bulunup ve çok sayıda spam mail almanızı sağlayabilir. E-posta adresinizi düz metin olarak yazmamanız önemlidir.

Dublin Core

Harika! Bu sayfa Dublin Çekirdeğinden yararlanıyor.

Yazdırılabilirlik

İyi! Web sayfanızın CSS yapısı yazıcı dostu ve yazdırabilinir formatta.

greenthumbs.in Optimizasyon Raporu


HTML 5

Gzip
aktif!

65
dosya

17
.css

22
.js

26
image

W3C Standartları

  • W3C Kalite Raporları
  • Çok İyi! Web sayfası içerisinde tablo yapısı bulunmuyor. Çok İyi! Web sayfası içerisinde tablo yapısı bulunmuyor.
  • Kötü! Web sayfanızda inline css bulunuyor! Kötü! Web sayfanızda inline css bulunuyor!
  • Kötü! Web sayfanızda bulunan CSS dosya sayısını azaltmalısınız! Kötü! Web sayfanızda bulunan CSS dosya sayısını azaltmalısınız!
  • Kötü! Web sayfanızda bulunan Java Script dosya sayısını azaltmalısınız! Kötü! Web sayfanızda bulunan Java Script dosya sayısını azaltmalısınız!

Dökümantasyon

  • Mobil Optimizasyon
  • Apple ikonu Apple ikonu
  • Meta Viewport Etiketi Meta Viewport Etiketi
  • Robots.txt
  • robots.txt dosyası mevcut. robots.txt dosyası mevcut.
  • http://greenthumbs.in/robots.txt greenthumbs.in Robots.txt
  • Analitik
  • Web sitenize analitik aracı eklenmiş. Web sitenize analitik aracı eklenmiş.
  • Google Analytics googleanalytics

greenthumbs.in Sayfa Hız Raporu

PageSped/Sayfa Hızı raporu hazırlanıyor! Lütfen bekleyin..

greenthumbs.in İstatistikleri

  • Dünya Sıralaması 1,294,388
  • Popüler Olduğu Ülke India
  • Ülke Sıralaması India - IN 171,388
  • Sıralama Değişimi -113345
greenthumbs.in Alexa Sıralama Grafiği
greenthumbs.in Alexa Sıralama Grafiği
greenthumbs.in Alexa Trafik Grafiği
greenthumbs.in Alexa Trafik Grafiği

Backlink İstatislikleri

greenthumbs.in Backlink İstatislikleri - 1
greenthumbs.in Backlink İstatislikleri - 2