kkconsultant.net SEO Analiz Raporu

kkconsultant.net

Home - KK Consultant - Consultancy Firm Rawalpindi - Islamabad

SEO Skoru: 51 31 Ağustos 2020 kkconsultant.net

kkconsultant.net SEO Performans Raporu

62 harf
Site Başlığı

Çok İyi! Web Sayfanızın başlığı 10 ile 70 karakter arasında olmalıdır.

0 harf
Site Açıklaması

Harika! Site açıklamanız ideal olan 70 ile 160 karakter arasında.

13 adet
Resim

Site içeriğinizde toplam 13 adet resim mevcut. Resimlerinizin içerisinden 13 adet resmin alt etiketi mevcut değil.

3 %
Text/HTML Oranı

Web sayfanın yazı/metin oranı %15'in altında, web sitenizin daha fazla metin içeriğine, yazıya ihtiyacı var!

Flash

İyi! Web sayfası içerisinde Flash (swf) uzantılı içerik bulunmadı.

Iframe

Çok Kötü! Web sayfanızda iframe kullanılmış. iframe kullanılması sayfanızın indexlenmemesi sonucunu doğurabilir!

kkconsultant.net SEO İçerik Raporu

0 adet
H1
4 adet
H2
0 adet
H3
35 adet
H4
3 adet
H5
1 adet
H6

Başlıklar

  • 5 Years EXPERIENCE H2
  • Company Profile of KK CONSULTANT (SMC-PVT) LIMITED H2
  • Our Core Services H2
  • Be aware from Scam/Fraud H2
  • Accounting & Book Keeping  H4
  • Financial Management Services H4
  • Accredited Registration and Certifications H4
  • Consultancy For Registration H4
  • Tax Services H4
  • Honesty H4
  • Commitment H4
  • Confidentiality H4
  • Professionalism H4
  • Trademark Registration H4
  • Partnership Registration H4
  • Import/Export Registration H4
  • Company Registration H4
  • Sales Tax Registration H4
  • Tax Return FIlling H4
  • NTN Registration H4
  • NGO/Trust Registration H4
  • Accounts Outsourcing H4
  • Document Attestation H4
  • Costing and Cost Management H4
  • Foreign Company Registration H4
  • Budgeting and Financial Forecasting H4
  • Chamber of Commerce and Industry H4
  • ISO 9001 H4
  • Patent Registration H4
  • Accounting System Implementation H4
  • Secretarial Services and Corporate Return Filing H4
  • Accredited Registration H4
  • Copyright Registration H4
  • Quick Links H4
  • Accredited by H4
  • Our Courier Partners H4
  • Important Links H4
  • Registered with H4
  • Blog H4
  • Registration H5
  • Accounts Management H5
  • Taxation H5
  • başlık yok H6

OG Meta Etiketleri

Free Website Traffic to Your Site
locale en_US
type website
title Home - KK Consultant - Consultancy Firm Rawalpindi - Islamabad
url https://kkconsultant.net/
site_name KK Consultant - Consultancy Firm Rawalpindi - Islamabad

kkconsultant.net SEO Link Raporu

Site İçi Link Oranları

  • Dahili Linkler 91.14%

  • Harici Linkler [Follow 8.86%]

  • Harici Linkler [noFollow 0%]

Site içi harici ve dahili bağlantıları tablosu

Kelime Link Tip Rel
- kkconsultant.net/javascript:void(0); Harici Follow
Accounting Outsourcing https://kkconsultant.net/accounting-outsourcing/ Dahili Follow
Accounts Receivable and Payables https://kkconsultant.net/accounts-receivable-and-payables/ Dahili Follow
Payroll Processing https://kkconsultant.net/payroll-processing/ Dahili Follow
Inventory Management https://kkconsultant.net/inventory-management/ Dahili Follow
Accounts Reconciliation https://kkconsultant.net/accounts-reconciliation/ Dahili Follow
Financial Reporting https://kkconsultant.net/financial-reporting/ Dahili Follow
Fixed Asset Management https://kkconsultant.net/fixed-asset-management/ Dahili Follow
ERP / Accounting System Implementation https://kkconsultant.net/erp-accounting-system-implementation/ Dahili Follow
Budgeting and Financial Forecasting https://kkconsultant.net/budgeting-and-financial-forecasting/ Dahili Follow
Financial Feasibility https://kkconsultant.net/financial-feasibility/ Dahili Follow
Cost Accounting System Implementation https://kkconsultant.net/cost-accounting-system-implementation/ Dahili Follow
Intellectual Property Organization https://kkconsultant.net/intellectual-property-organization/ Dahili Follow
Pakistan Engineering Council https://kkconsultant.net/pakistan-engineering-council/ Dahili Follow
Pakistan Software Export Board Chamber Registration https://kkconsultant.net/pakistan-software-export-board-chamber-registrat Dahili Follow
ISO 9001 https://kkconsultant.net/iso-9001/ Dahili Follow
Single Member Company https://kkconsultant.net/single-member-company/ Dahili Follow
Private Company Registration https://kkconsultant.net/private-company-registration/ Dahili Follow
Private Company with Foreign Director https://kkconsultant.net/private-company-with-foreign-director/ Dahili Follow
Public Limited Company https://kkconsultant.net/public-limited-company/ Dahili Follow
Public Limited Company with Foreign Director https://kkconsultant.net/public-limited-company-with-foreign-director/ Dahili Follow
Liaison Office and Branch Office https://kkconsultant.net/liaison-office-and-branch-office/ Dahili Follow
Foreign Company / Foreign Direct Investment https://kkconsultant.net/foreign-company-foreign-direct-investment/ Dahili Follow
Limited Liability Partnership (LLP) https://kkconsultant.net/limited-liability-partnership-llp/ Dahili Follow
Corporate Laws Secretarial Practices https://kkconsultant.net/corporate-laws-secretarial-practices/ Dahili Follow
NGO and Trust Registration https://kkconsultant.net/ngo-and-trust-registration/ Dahili Follow
Partnership Registration https://kkconsultant.net/partnership-registration/ Dahili Follow
Employment Taxation https://kkconsultant.net/employment-taxation/ Dahili Follow
Personal Taxation https://kkconsultant.net/personal-taxation/ Dahili Follow
Partnership / AOP Taxation https://kkconsultant.net/partnership-aop-taxation/ Dahili Follow
Corporate Taxation https://kkconsultant.net/corporate-taxation/ Dahili Follow
NGO Taxation https://kkconsultant.net/ngo-taxation/ Dahili Follow
Provincial Sales Tax https://kkconsultant.net/provincial-sales-tax/ Dahili Follow
Tax Advisory Services https://kkconsultant.net/tax-advisory-services/ Dahili Follow
WeBOC Registration https://kkconsultant.net/weboc-registration/ Dahili Follow
Company Name Reservation https://kkconsultant.net/company-name-reservation/ Dahili Follow
Incorporation of a Company https://kkconsultant.net/incorporation-of-a-company/ Dahili Follow
Memorandum of Association https://kkconsultant.net/memorandum-of-association/ Dahili Follow
Articles of Association https://kkconsultant.net/articles-of-association/ Dahili Follow
Winding up of Company https://kkconsultant.net/winding-up-a-company/ Dahili Follow
Shares Transfer/Change of Directors https://kkconsultant.net/shares-transferchange-of-directors/ Dahili Follow
Changes in MOA https://kkconsultant.net/changes-in-moa/ Dahili Follow
Alteration in Paid up Capital https://kkconsultant.net/alteration-in-paid-up-capital/ Dahili Follow
Alteration in Authorize Capital https://kkconsultant.net/alteration-in-authorize-capital/ Dahili Follow
Change in Company Address https://kkconsultant.net/change-in-company-address/ Dahili Follow
Conversion Pvt to SMC-Pvt Ltd. https://kkconsultant.net/conversion-pvt-to-smc-pvt-ltd/ Dahili Follow
Conversion of SMC to Pvt Ltd. https://kkconsultant.net/conversion-of-smc-to-pvt-ltd/ Dahili Follow
Conversion of Public to Pvt Ltd https://kkconsultant.net/conversion-of-public-to-pvt-ltd/ Dahili Follow
Conversion of Pvt to Public Ltd https://kkconsultant.net/conversion-of-pvt-to-public-ltd/ Dahili Follow
Appointment of Auditor https://kkconsultant.net/appointment-of-auditor/ Dahili Follow
Appointment of Legal Adviser https://kkconsultant.net/appointment-of-legal-adviser/ Dahili Follow
Companies Act, 2017 https://kkconsultant.net/wp-content/uploads/2017/09/Companies-Act-2017.pd Dahili Follow
Limited Liability Partnership Act, 2017 https://kkconsultant.net/wp-content/uploads/2017/09/Limited-Liability-Par Dahili Follow
Single Member Companies Rules,2003 https://kkconsultant.net/wp-content/uploads/2017/09/Single-Member-Compani Dahili Follow
Companies Incorporation Regulations https://kkconsultant.net/wp-content/uploads/2017/09/Companies-Incorporati Dahili Follow
Employee Login https://kkconsultant.net/webmail Dahili Follow
Payment Methods https://kkconsultant.net/payment-options/ Dahili Follow
Careers https://kkconsultant.net/careers/ Dahili Follow
Download https://kkconsultant.net/download/ Dahili Follow
Tracking https://kkconsultant.net/tracking/ Dahili Follow
Scam Protection https://kkconsultant.net/category/scam-protection/ Dahili Follow
FBR http://fbr.gov.pk Harici Follow
SECP http://secp.gov.pk Harici Follow
IPO http://ipo.gov.pk Harici Follow
PEC http://pec.org.pk Harici Follow
PSEB http://pseb.pk Harici Follow
Company Ordinance 1984 https://kkconsultant.net/wp-content/uploads/2016/12/company-ordinance-198 Dahili Follow
Company Ordinance 2016 https://kkconsultant.net/wp-content/uploads/2016/12/company-ordinance-201 Dahili Follow
Check NTN https://kkconsultant.net/check-ntn/ Dahili Follow
Check Name Availability https://kkconsultant.net/name-availability/ Dahili Follow
Check Active Taxpayer https://kkconsultant.net/check-active-tax-payer/ Dahili Follow
Section 147 – Advance Tax paid by the taxpayer https://kkconsultant.net/section-147-advance-tax-paid-by-the-taxpayer/ Dahili Follow
Five basic questions related to Section 114 of Income tax Ordinance 2001 https://kkconsultant.net/five-basic-questions-related-to-section-114-of-i Dahili Follow
Form 39 – Application for conversion of status from inactive to active company https://kkconsultant.net/form-39-application-for-conversion-of-status-fro Dahili Follow
Form 38 – Application for obtaining status of inactive company https://kkconsultant.net/form-38-application-for-obtaining-status-of-inac Dahili Follow
Form 21 – Notice of situation of registered office or any change therein https://kkconsultant.net/form-21-notice-of-situation-of-registered-office Dahili Follow
FORM D – Annual return of inactive company https://kkconsultant.net/form-d-annual-return-of-inactive-company/ Dahili Follow
KK Group of Companies http://kkgoc.com Harici Follow
- http://kkconsultant.net/# Dahili Follow

kkconsultant.net SEO Anahtar Kelime Raporu

Anahtar Kelime Tutarlılığı

Kelime İçerik Site Başlığı Anahtar Kelimeler Site Açıklaması Başlıklar
company 16 0.png 0.png 0.png 1.png
tax 16 0.png 0.png 0.png 1.png
taxation 7 0.png 0.png 0.png 1.png
registration 7 0.png 0.png 0.png 1.png
accounting 6 0.png 0.png 0.png 1.png
corporate 5 0.png 0.png 0.png 1.png
services 5 0.png 0.png 0.png 1.png
check 5 0.png 0.png 0.png 0.png
conversion 5 0.png 0.png 0.png 0.png
financial 4 0.png 0.png 0.png 1.png

Anahtar Kelime Yoğunluğu

check appointment single management accounting ngo pvt alteration conversion home changes aops name companies financial paid limited change rate corporate private form public capital active ntn director company office member inactive ordinance services partnership individuals foreign taxation registration tax liability

kkconsultant.net Site Kullanışlılık Raporu

Url

16 Harf

Encoding

Çok İyi! Sitenizin yazılım kodlama dili UTF-8 olarak ayarlanmış.

Language

Güzel! Sitenizin dil etiketi mevcut. Tanımlanmış dil etiketi: EN en

Onaylanmış HTML

Harika! Web sayfası içerisinde kullanılan HTML kodlamaları güncel standartlarda.

Favicon

Harika Web sayfanızda favicon bulunuyor. Favicon: İnternette ziyaret ettiğiniz bazı sitelerin sayfa başlığı yanında bulunan ikon/simgedir.

E-Posta Gizliliği

Dikkat! Web sayfasında e-posta adresiniz düz metin olarak yazılmış. Bu durum mail adreslerinin otomatik mail toplayıcılar tarafından bulunup ve çok sayıda spam mail almanızı sağlayabilir. E-posta adresinizi düz metin olarak yazmamanız önemlidir.

Dublin Core

Sayfanızda Dublin Core metadata elementleri kullanılmamış. Olsa iyi olurdu ancak olmasada dünyanın sonu değil :)

Yazdırılabilirlik

İyi değil! Web sayfanızın CSS yapısı yazıcı dostu görünmüyor! CSS Sıkıştırma aracını kullanarak css dosyalarınızın boyutunu küçültün!

kkconsultant.net Optimizasyon Raporu


HTML 5

Gzip
aktif!

75
dosya

39
.css

23
.js

13
image

W3C Standartları

  • W3C Kalite Raporları
  • Çok İyi! Web sayfası içerisinde tablo yapısı bulunmuyor. Çok İyi! Web sayfası içerisinde tablo yapısı bulunmuyor.
  • Kötü! Web sayfanızda inline css bulunuyor! Kötü! Web sayfanızda inline css bulunuyor!
  • Kötü! Web sayfanızda bulunan CSS dosya sayısını azaltmalısınız! Kötü! Web sayfanızda bulunan CSS dosya sayısını azaltmalısınız!
  • Kötü! Web sayfanızda bulunan Java Script dosya sayısını azaltmalısınız! Kötü! Web sayfanızda bulunan Java Script dosya sayısını azaltmalısınız!

Dökümantasyon

  • Mobil Optimizasyon
  • Apple ikonu Apple ikonu
  • Meta Viewport Etiketi Meta Viewport Etiketi
  • Robots.txt
  • robots.txt dosyası mevcut. robots.txt dosyası mevcut.
  • http://kkconsultant.net/robots.txt kkconsultant.net Robots.txt
  • Analitik
  • Sitenize ekli bir analitik aracı tespit edilemedi. Sitenize ekli bir analitik aracı tespit edilemedi.

kkconsultant.net Sayfa Hız Raporu

kkconsultant.net İstatistikleri

  • Dünya Sıralaması 1,463,178
  • Popüler Olduğu Ülke N/A
  • Ülke Sıralaması N/A
  • Sıralama Değişimi +212884
kkconsultant.net Alexa Sıralama Grafiği
kkconsultant.net Alexa Sıralama Grafiği
kkconsultant.net Alexa Trafik Grafiği
kkconsultant.net Alexa Trafik Grafiği

Backlink İstatislikleri

kkconsultant.net Backlink İstatislikleri - 1
kkconsultant.net Backlink İstatislikleri - 2