Website beoordeling gabestore.ru

gabestore.ru favicon gabestore.ru

GabeStore — магазин игр на ПК

December 07 2022 gabestore.ru

Интернет-магазин GabeStore — компьютерные игры со скидками до 95%! Всегда низкие цены, круглосуточная поддержка и моментальная доставка ключей.. .

SEO-score
Snelheidsscore
Ontwerpscore

Gabestore.ru SEO-prestatierapport

29 brieven
Title

Perfect, uw title tag bevat tussen de 10 en 70 karakters.

143 brieven
Description

Perfect, uw meta description bevat tussen de 70 en 160 karakters.

81 stuk
Afbeeldingen

We vonden 81 afbeeldingen in de pagina. 24 alt attributen ontbreken. Voeg alternatieve text toe zodat zoekmachines beter kunnen beoordelen wat het onderwerp van de afbeeldingen is.

7 %
Text/HTML Ratio

De ratio van text tot HTML code is below 15 procent, dit betekent dat uw pagina waarschijnlijk meer tekst nodig heeft.

Flash

Perfect, geen Flash content gevonden in uw website.

Iframe

Perfect, er zijn geen Iframes in uw website aangetroffen.

GabeStore — магазин игр на ПК SEO Content

0 stuk
H1
0 stuk
H2
2 stuk
H3
0 stuk
H4
0 stuk
H5
0 stuk
H6

Headings

  • наш выбор H3
  • свежее в блоге H3

Og Meta Properties

gabestore.ru SEO Links

In-page links

  • Interne Links 96.59%

  • Externe Links [doFollow 3.41%]

  • Externe Links [noFollow 0%]

gabestore.ru - In-page links tabel

Ankertekst Link Type samenstelling
- http://gabestore.ru/basket Intern doFollow
все игры http://gabestore.ru/catalog Intern doFollow
лидеры продаж http://gabestore.ru/top Intern doFollow
новинки http://gabestore.ru/newgames Intern doFollow
предзаказы http://gabestore.ru/preorders Intern doFollow
скидки http://gabestore.ru/sale Intern doFollow
подборки http://gabestore.ru/collections Intern doFollow
О компании http://gabestore.ru/page/company Intern doFollow
Поддержка http://gabestore.ru/page/support Intern doFollow
Экшен http://gabestore.ru/catalog?ProductFilter%5Bgenre%5D%5B%5D=1 Intern doFollow
Ролевые http://gabestore.ru/catalog?ProductFilter%5Bgenre%5D%5B%5D=22 Intern doFollow
Приключения http://gabestore.ru/catalog?ProductFilter%5Bgenre%5D%5B%5D=2 Intern doFollow
Стратегии http://gabestore.ru/catalog?ProductFilter%5Bgenre%5D%5B%5D=24 Intern doFollow
Симуляторы http://gabestore.ru/catalog?ProductFilter%5Bgenre%5D%5B%5D=23 Intern doFollow
Онлайн http://gabestore.ru/catalog?ProductFilter%5Bgenre%5D%5B%5D=25 Intern doFollow
Инди http://gabestore.ru/catalog?ProductFilter%5Bgenre%5D%5B%5D=705 Intern doFollow
Спорт http://gabestore.ru/catalog?ProductFilter%5Bgenre%5D%5B%5D=27 Intern doFollow
Казуальные http://gabestore.ru/catalog?ProductFilter%5Bgenre%5D%5B%5D=706 Intern doFollow
Гонки http://gabestore.ru/catalog?ProductFilter%5Bgenre%5D%5B%5D=1467 Intern doFollow
2K http://gabestore.ru/publishers/2K Intern doFollow
BANDAI NAMCO http://gabestore.ru/publishers/BANDAI-NAMCO Intern doFollow
Bethesda Softworks http://gabestore.ru/publishers/Bethesda-Softworks Intern doFollow
Capcom http://gabestore.ru/publishers/Capcom Intern doFollow
Electronic Arts http://gabestore.ru/publishers/Electronic-Arts Intern doFollow
Paradox Interactive http://gabestore.ru/publishers/Paradox-Interactive Intern doFollow
SEGA http://gabestore.ru/publishers/SEGA Intern doFollow
Ubisoft http://gabestore.ru/publishers/Ubisoft Intern doFollow
Все издатели — 273 http://gabestore.ru/publishers Intern doFollow
Gearbox Software http://gabestore.ru/developers/Gearbox-Software Intern doFollow
Hangar 13 http://gabestore.ru/developers/Hangar-13 Intern doFollow
Team17 Digital http://gabestore.ru/developers/Team17-Digital Intern doFollow
Creative Assembly http://gabestore.ru/developers/Creative-Assembly Intern doFollow
DICE http://gabestore.ru/developers/DICE Intern doFollow
Remedy Entertainment http://gabestore.ru/developers/Remedy-Entertainment Intern doFollow
Respawn Entertainment http://gabestore.ru/developers/Respawn-Entertainment Intern doFollow
Все разработчики — 1201 http://gabestore.ru/developers Intern doFollow
Политика конфиденциальности https://policies.google.com/privacy Extern doFollow
Условия использования https://policies.google.com/terms Extern doFollow
персональных данных http://gabestore.ru/documents/agreement Intern doFollow
Knights of Honor II: Sovereign http://gabestore.ru/game/knights-of-honor-ii-sovereign Intern doFollow
TROPICO 6 И DLC https://gabestore.ru/collections/Tropico_six Intern doFollow
Ready or Not http://gabestore.ru/game/ready-or-not Intern doFollow
Marvel’s Spider-Man: Miles Morales http://gabestore.ru/game/marvels-spider-man-miles-morales Intern doFollow
Squad http://gabestore.ru/game/squad Intern doFollow
Hello Neighbor 2 http://gabestore.ru/game/hello-neighbor-2 Intern doFollow
God of War http://gabestore.ru/game/god-of-war Intern doFollow
Barotrauma http://gabestore.ru/game/barotrauma Intern doFollow
Days Gone http://gabestore.ru/game/days-gone Intern doFollow
Resident Evil Village - Winters’ Expansion http://gabestore.ru/game/resident-evil-village-winters-expansion Intern doFollow
Marvel’s Spider-Man Remastered http://gabestore.ru/game/marvels-spider-man-remastered Intern doFollow
Hitman: Absolution http://gabestore.ru/game/hitman-absolution Intern doFollow
Hearts of Iron IV: By Blood Alone http://gabestore.ru/game/hearts-of-iron-iv-by-blood-alone Intern doFollow
Beholder http://gabestore.ru/game/beholder Intern doFollow
Devil May Cry 5 + Vergil http://gabestore.ru/game/devil-may-cry-5 Intern doFollow
Hearts of Iron IV: Cadet Edition http://gabestore.ru/game/hearts-of-iron-iv-cadet-edition Intern doFollow
Detroit: Become Human http://gabestore.ru/game/detroit-become-human Intern doFollow
Stellaris: Toxoids Species Pack http://gabestore.ru/game/stellaris-toxoids-species-pack Intern doFollow
Tom Clancy's Rainbow Six Siege http://gabestore.ru/game/tom-clancys-rainbow-six-siege Intern doFollow
Tropico 6: New Frontiers http://gabestore.ru/game/tropico-6-new-frontiers Intern doFollow
Antioch: Scarlet Bay http://gabestore.ru/game/antioch-scarlet-bay Intern doFollow
Ship of Fools http://gabestore.ru/game/ship-of-fools Intern doFollow
Prison Architect - Future Tech Pack http://gabestore.ru/game/prison-architect-future-tech-pack Intern doFollow
Organs Please http://gabestore.ru/game/organs-please Intern doFollow
RWBY: Arrowfell http://gabestore.ru/game/rwby-arrowfell Intern doFollow
Train Valley 2: Workshop Gems – Emerald http://gabestore.ru/game/train-valley-2-workshop-gems-emerald Intern doFollow
ELDEN RING http://gabestore.ru/game/elden-ring Intern doFollow
Horizon Zero Dawn – Complete Edition http://gabestore.ru/game/horizon-zero-dawn-complete-edition Intern doFollow
Pathfinder: Wrath of the Righteous - Enhanced Edition http://gabestore.ru/game/pathfinder-wrath-of-the-righteous Intern doFollow
RONIN: Two Souls CHAPTER 1 http://gabestore.ru/game/ronin-two-souls-chapter-1 Intern doFollow
Moo Lander http://gabestore.ru/game/moo-lander Intern doFollow
Syberia: The World Before http://gabestore.ru/game/syberia-the-world-before Intern doFollow
Twin Mirror http://gabestore.ru/game/twin-mirror Intern doFollow
Last Resort Island http://gabestore.ru/game/last-resort-island Intern doFollow
Beasties - Monster Trainer Puzzle RPG http://gabestore.ru/game/beasties-monster-trainer-puzzle-rpg Intern doFollow
The Forgotten Land http://gabestore.ru/game/the-forgotten-land Intern doFollow
HeartZ : Co-Hope Puzzles http://gabestore.ru/game/heartz-co-hope-puzzles Intern doFollow
Combat Wings http://gabestore.ru/game/combat-wings Intern doFollow
IXION http://gabestore.ru/game/ixion Intern doFollow
ONE PIECE ODYSSEY http://gabestore.ru/game/one-piece-odyssey Intern doFollow
Resident Evil 4 http://gabestore.ru/game/resident-evil-4 Intern doFollow
Я сейчас буду покорять все крыши http://gabestore.ru/blog/ya-sejchas-budu-pokoryat-vse-kryshi Intern doFollow
Интерактивное кино, или сценарный гений современного геймдева http://gabestore.ru/blog/interaktivnoe-kino-ili-scenarnyj-genij-sovremenn Intern doFollow
Игры эпохи компьютерных клубов http://gabestore.ru/blog/igry-epoxi-kompyuternyx-klubov Intern doFollow
Все публикации http://gabestore.ru/blog Intern doFollow
Конфиденциальность http://gabestore.ru/documents/Privacy-Policy Intern doFollow
Возвраты http://gabestore.ru/documents/services#refund Intern doFollow
Правовая информация http://gabestore.ru/documents Intern doFollow
ADN Digital Studio https://adn.agency/ Extern doFollow

gabestore.ru SEO Keywords

Keywords Consistentie for Gabestore.ru

Keyword Content Title Keywords Description Headings
в корзину 69 0.png 0.png 0.png 0.png
все 8 0.png 0.png 1.png 0.png
edition 7 0.png 0.png 0.png 0.png
dlc 7 0.png 0.png 0.png 0.png
пароль 5 0.png 0.png 0.png 0.png
honor 4 0.png 0.png 0.png 0.png
marvels 4 0.png 0.png 0.png 0.png
resident 4 0.png 0.png 0.png 0.png
evil 4 0.png 0.png 0.png 0.png
cмотреть все 4 0.png 0.png 0.png 0.png
spider-man 4 0.png 0.png 0.png 0.png
подборки 4 0.png 0.png 0.png 0.png

Keywords Cloud for gabestore.ru

hello X2 spider-man X4 в корзину X69 souls X2 morales X3 cмотреть все X4 resident X4 pack X2 not X3 все X8 six X2 предзаказ X3 cadet X2 войти X3 sovereign X3 siege X2 лидеры X3 tom X2 rainbow X2 ready X3 knights X3 iron X3 honor X4 the X3 edition X7 marvels X4 monster X2 персональных X2 dlc X7 игры X3 evil X4 e-mail X3 продаж X3 hitman X3 squad X3 god X2 скидки X3 hearts X3 gabestore X2 новинки X3 предзаказы X3 clancys X2 neighbor X2 miles X3 war X3 поддержка X3 absolution X3 подборки X4 данных X2 пароль X5

gabestore.ru Bruikbaarheid

Url

12 Lengte

Encoding

Perfect. Uw ingestelde Charset is UTF-8.

Taal

Goed. Uw ingestelde taal is RU. ru.png

Niet ondersteunde HTML

Geweldig! We hebben geen niet meer ondersteunde HTMl tags gevonden in uw HTML.

Favicon

Goed, uw website heeft een favicon.

E-mail Privacy

Geweldig er is geen e-mail adres gevonden als platte tekst!

Dublin Core

Deze pagina maakt geen gebruik van Dublin Core.

Printbaarheid

Jammer. We vonden geen Print-Vriendelijke CSS.

gabestore.ru Optimalisatie

HTML 5
Design
Gzip
!
93
bestanden
1
.css
11
.js
81
image

W3C-standaard

  • W3C-kwaliteitsrapporten
  • Geweldig, uw website heeft geen tabellen in een tabel. Geweldig, uw website heeft geen tabellen in een tabel.
  • Jammer, uw website maakt gebruik van inline styles. Jammer, uw website maakt gebruik van inline styles.
  • Geweldig, uw website heeft een correct aantal CSS bestanden. Geweldig, uw website heeft een correct aantal CSS bestanden.
  • Jammer, uw website heeft teveel JS bestanden (meer dan {MoreNr}). Jammer, uw website heeft teveel JS bestanden (meer dan {MoreNr}).

Document

  • Mobile Optimization
  • Apple Icon Apple Icon
  • Meta Viewport Tag Meta Viewport Tag
  • Robots.txt
  • Geweldig uw website heeft een robots.txt bestand. Geweldig uw website heeft een robots.txt bestand.
  • http://gabestore.ru/robots.txt gabestore.ru Robots.txt
  • Analytics
  • Perfect, uw website heeft een analytics tool. Perfect, uw website heeft een analytics tool.
  • Google Analytics googleanalytics
  • LiveInternet liveinternet

Gabestore.ru Website Statica

  • gabestore.ru IP No gabestore.ru
  • Land van populair N/A
  • Time Zone N/A
  • ISP N/A

Backlink Statics

gabestore.ru Backlink Statics - 1
gabestore.ru Backlink Statics - 2

gabestore.ru Site Summary

наш выбор, свежее в блоге, hello, spider-man, в корзину, souls, morales, cмотреть все, resident, pack, not, все, six, предзаказ, cadet, войти, sovereign, siege, лидеры, tom, rainbow, ready, knights, iron, honor, the, edition, marvels, monster, персональных, dlc, игры, evil, e-mail, продаж, hitman, squad, god, скидки, hearts, gabestore, новинки, предзаказы, clancys, neighbor, miles, war, поддержка, absolution, подборки, данных, пароль, gabestore.ru.