Website beoordeling gabestore.ru

gabestore.ru favicon gabestore.ru

GabeStore — магазин игр на ПК

April 26 2021 gabestore.ru UPDATE

Интернет-магазин GabeStore — компьютерные игры со скидками до 95%! Всегда низкие цены, круглосуточная поддержка и моментальная доставка ключей.. .

SEO-score
Snelheidsscore
Ontwerpscore

Gabestore.ru SEO-prestatierapport

29 brieven
Title

Perfect, uw title tag bevat tussen de 10 en 70 karakters.

143 brieven
Description

Perfect, uw meta description bevat tussen de 70 en 160 karakters.

83 stuk
Afbeeldingen

We vonden 83 afbeeldingen in de pagina. 19 alt attributen ontbreken. Voeg alternatieve text toe zodat zoekmachines beter kunnen beoordelen wat het onderwerp van de afbeeldingen is.

7 %
Text/HTML Ratio

De ratio van text tot HTML code is below 15 procent, dit betekent dat uw pagina waarschijnlijk meer tekst nodig heeft.

Flash

Perfect, geen Flash content gevonden in uw website.

Iframe

Perfect, er zijn geen Iframes in uw website aangetroffen.

GabeStore — магазин игр на ПК SEO Content

0 stuk
H1
0 stuk
H2
2 stuk
H3
0 stuk
H4
0 stuk
H5
0 stuk
H6

Headings

  • наш выбор H3
  • свежее в блоге H3

Og Meta Properties

gabestore.ru SEO Links

In-page links

  • Interne Links 96.77%

  • Externe Links [doFollow 3.23%]

  • Externe Links [noFollow 0%]

gabestore.ru - In-page links tabel

Ankertekst Link Type samenstelling
- http://gabestore.ru/basket Intern doFollow
все игры http://gabestore.ru/catalog Intern doFollow
лидеры продаж http://gabestore.ru/top Intern doFollow
новинки http://gabestore.ru/newgames Intern doFollow
предзаказы http://gabestore.ru/preorders Intern doFollow
скидки http://gabestore.ru/sale Intern doFollow
подборки http://gabestore.ru/collections Intern doFollow
О компании http://gabestore.ru/page/company Intern doFollow
Поддержка http://gabestore.ru/page/support Intern doFollow
Экшен http://gabestore.ru/catalog?ProductFilter%5Bgenre%5D%5B%5D=1 Intern doFollow
Ролевые http://gabestore.ru/catalog?ProductFilter%5Bgenre%5D%5B%5D=22 Intern doFollow
Приключения http://gabestore.ru/catalog?ProductFilter%5Bgenre%5D%5B%5D=2 Intern doFollow
Стратегии http://gabestore.ru/catalog?ProductFilter%5Bgenre%5D%5B%5D=24 Intern doFollow
Симуляторы http://gabestore.ru/catalog?ProductFilter%5Bgenre%5D%5B%5D=23 Intern doFollow
Онлайн http://gabestore.ru/catalog?ProductFilter%5Bgenre%5D%5B%5D=25 Intern doFollow
Инди http://gabestore.ru/catalog?ProductFilter%5Bgenre%5D%5B%5D=705 Intern doFollow
Спорт http://gabestore.ru/catalog?ProductFilter%5Bgenre%5D%5B%5D=27 Intern doFollow
Казуальные http://gabestore.ru/catalog?ProductFilter%5Bgenre%5D%5B%5D=706 Intern doFollow
Гонки http://gabestore.ru/catalog?ProductFilter%5Bgenre%5D%5B%5D=1467 Intern doFollow
2K http://gabestore.ru/publishers/2K Intern doFollow
BANDAI NAMCO http://gabestore.ru/publishers/BANDAI-NAMCO Intern doFollow
Bethesda Softworks http://gabestore.ru/publishers/Bethesda-Softworks Intern doFollow
Capcom http://gabestore.ru/publishers/Capcom Intern doFollow
Electronic Arts http://gabestore.ru/publishers/Electronic-Arts Intern doFollow
Paradox Interactive http://gabestore.ru/publishers/Paradox-Interactive Intern doFollow
SEGA http://gabestore.ru/publishers/SEGA Intern doFollow
Ubisoft http://gabestore.ru/publishers/Ubisoft Intern doFollow
Все издатели — 191 http://gabestore.ru/publishers Intern doFollow
Gearbox Software http://gabestore.ru/developers/Gearbox-Software Intern doFollow
Hangar 13 http://gabestore.ru/developers/Hangar-13 Intern doFollow
Team17 Digital http://gabestore.ru/developers/Team17-Digital Intern doFollow
Creative Assembly http://gabestore.ru/developers/Creative-Assembly Intern doFollow
DICE http://gabestore.ru/developers/DICE Intern doFollow
Firaxis http://gabestore.ru/developers/Firaxis Intern doFollow
Remedy Entertainment http://gabestore.ru/developers/Remedy-Entertainment Intern doFollow
Respawn Entertainment http://gabestore.ru/developers/Respawn-Entertainment Intern doFollow
Все разработчики — 896 http://gabestore.ru/developers Intern doFollow
Политика конфиденциальности https://policies.google.com/privacy Extern doFollow
Условия использования https://policies.google.com/terms Extern doFollow
персональных данных http://gabestore.ru/documents/agreement Intern doFollow
Days Gone http://gabestore.ru/game/days-gone Intern doFollow
Sniper Ghost Warrior Contracts 2 http://gabestore.ru/game/sniper-ghost-warrior-contracts-2 Intern doFollow
Total War: ROME REMASTERED http://gabestore.ru/game/total-war-rome-remastered Intern doFollow
Resident Evil Village http://gabestore.ru/game/resident-evil-village Intern doFollow
Europa Universalis IV: Leviathan - Expansion http://gabestore.ru/game/europa-universalis-iv-leviathan-expansion Intern doFollow
DOOM Eternal – Deluxe Edition http://gabestore.ru/game/doom-eternal-deluxe-edition Intern doFollow
Warhammer: Vermintide 2 http://gabestore.ru/game/warhammer-vermintide-2 Intern doFollow
Dying Light – Enhanced Edition http://gabestore.ru/game/dying-light-the-following-enhanced-edition Intern doFollow
Little Nightmares http://gabestore.ru/game/little-nightmares Intern doFollow
Dark Souls Remastered http://gabestore.ru/game/dark-souls-remastered Intern doFollow
NARUTO SHIPPUDEN: Ultimate Ninja STORM 4 http://gabestore.ru/game/naruto-shippuden-ultimate-ninja-storm-4 Intern doFollow
Stellaris – Nemesis http://gabestore.ru/game/stellaris-nemesis Intern doFollow
Euro Truck Simulator 2 http://gabestore.ru/game/euro-truck-simulator-2 Intern doFollow
Squad http://gabestore.ru/game/squad Intern doFollow
The Elder Scrolls V: Skyrim – Special Edition http://gabestore.ru/game/skyrim-special-edition Intern doFollow
Insurgency: Sandstorm http://gabestore.ru/game/insurgency-sandstorm Intern doFollow
TitanFall 2 http://gabestore.ru/game/titanfall-2 Intern doFollow
Fallout: New Vegas – Ultimate Edition http://gabestore.ru/game/fallout-new-vegas-ultimate-edition Intern doFollow
Dark Souls 2: Scholar of the First Sin http://gabestore.ru/game/dark-souls-2-scholar-of-the-first-sin Intern doFollow
Tom Clancy's Rainbow Six Siege http://gabestore.ru/game/tom-clancys-rainbow-six-siege Intern doFollow
MotoGP 21 http://gabestore.ru/game/motogp-21 Intern doFollow
The Darkside Detective: A Fumble in the Dark http://gabestore.ru/game/the-darkside-detective-a-fumble-in-the-dark Intern doFollow
Demon Skin http://gabestore.ru/game/demon-skin Intern doFollow
Borderlands 3: Director's Cut (Steam) http://gabestore.ru/game/borderlands-3-directors-cut-steam Intern doFollow
Borderlands 3: Director's Cut (Epic Games) http://gabestore.ru/game/borderlands-3-directors-cut-epic-games Intern doFollow
Before Your Eyes http://gabestore.ru/game/before-your-eyes Intern doFollow
Scarlet Hood and the Wicked Wood http://gabestore.ru/game/scarlet-hood-and-the-wicked-wood Intern doFollow
Totally Reliable Delivery Service http://gabestore.ru/game/totally-reliable-delivery-service Intern doFollow
Evil Genius 2: World Domination http://gabestore.ru/game/evil-genius-2-world-domination Intern doFollow
Far Cry 5 http://gabestore.ru/game/far-cry-5 Intern doFollow
Yakuza 0 http://gabestore.ru/game/yakuza-0 Intern doFollow
The Elder Scrolls Online: Greymoor (Steam) http://gabestore.ru/game/the-elder-scrolls-online-greymoor-steam Intern doFollow
Total War: Three Kingdoms. Royal Edition http://gabestore.ru/game/total-war-three-kingdoms-royal-edition Intern doFollow
Metamorphosis http://gabestore.ru/game/metamorphosis Intern doFollow
Arboria http://gabestore.ru/game/arboria Intern doFollow
Fort Triumph http://gabestore.ru/game/fort-triumph Intern doFollow
Space Cows http://gabestore.ru/game/space-cows Intern doFollow
Sniper Ghost Warrior Contracts http://gabestore.ru/game/sniper-ghost-warrior-contracts Intern doFollow
We Happy Few - Season Pass http://gabestore.ru/game/we-happy-few-season-pass Intern doFollow
Cardpocalypse http://gabestore.ru/game/cardpocalypse Intern doFollow
Pillars of Eternity II: Deadfire - Season Pass http://gabestore.ru/game/pillars-of-eternity-ii-deadfire-season-pass Intern doFollow
//SNOWFLAKE TATTOO// http://gabestore.ru/game/snowflake-tattoo Intern doFollow
Shin Megami Tensei III Nocturne HD Remaster Digital Deluxe Edition http://gabestore.ru/game/shin-megami-tensei-iii-nocturne-hd-remaster-digi Intern doFollow
BIOMUTANT http://gabestore.ru/game/biomutant Intern doFollow
Shin Megami Tensei III Nocturne HD Remaster http://gabestore.ru/game/shin-megami-tensei-iii-nocturne-hd-remaster Intern doFollow
The Elder Scrolls Online: Blackwood (Steam) http://gabestore.ru/game/the-elder-scrolls-online-blackwood-steam Intern doFollow
Chivalry 2 http://gabestore.ru/game/chivalry-2 Intern doFollow
Рекомендованные игры про космос http://gabestore.ru/blog/rekomendovannye-igry-pro-kosmos Intern doFollow
Да кто такой этот ваш DLSS?! http://gabestore.ru/blog/da-kto-takoj-etot-vash-dlss-audio Intern doFollow
Как байтят DLC к The Outer Worlds? http://gabestore.ru/blog/kak-bajtyat-dlc-k-the-outer-worlds Intern doFollow
Все публикации http://gabestore.ru/blog Intern doFollow
Правовая информация http://gabestore.ru/documents Intern doFollow
ADN Digital Studio https://adn.agency/ Extern doFollow

gabestore.ru SEO Keywords

Keywords Consistentie for Gabestore.ru

Keyword Content Title Keywords Description Headings
в корзину 76 0.png 0.png 0.png 0.png
edition 16 0.png 0.png 0.png 0.png
предзаказ 15 0.png 0.png 0.png 0.png
the 10 0.png 0.png 0.png 0.png
dlc 7 0.png 0.png 0.png 0.png
dark 6 0.png 0.png 0.png 0.png
все 6 0.png 0.png 1.png 0.png
deluxe 6 0.png 0.png 0.png 0.png
souls 5 0.png 0.png 0.png 0.png
ultimate 5 0.png 0.png 0.png 0.png
remastered 5 0.png 0.png 0.png 0.png
пароль 5 0.png 0.png 0.png 0.png

Keywords Cloud for gabestore.ru

ninja X3 light X3 tom X3 все X6 elder X4 souls X5 remastered X5 пароль X5 naruto X3 the X10 storm X3 online X3 dlc X7 подборки X3 войти X3 dying X3 evil X3 e-mail X3 предзаказы X3 scrolls X4 total X3 contracts X3 war X3 продаж X3 dark X6 новинки X3 doom X3 ultimate X5 deluxe X6 предзаказ X15 eternal X3 borderlands X3 скидки X3 new X3 siege X3 edition X16 игры X3 digital X3 steam X3 cмотреть все X4 rainbow X3 enhanced X3 shippuden X3 ghost X3 warrior X3 six X3 sniper X3 clancys X3 поддержка X3 в корзину X76

gabestore.ru Bruikbaarheid

Url

12 Lengte

Encoding

Perfect. Uw ingestelde Charset is UTF-8.

Taal

Goed. Uw ingestelde taal is RU. ru.png

Niet ondersteunde HTML

Geweldig! We hebben geen niet meer ondersteunde HTMl tags gevonden in uw HTML.

Favicon

Goed, uw website heeft een favicon.

E-mail Privacy

Geweldig er is geen e-mail adres gevonden als platte tekst!

Dublin Core

Deze pagina maakt geen gebruik van Dublin Core.

Printbaarheid

Jammer. We vonden geen Print-Vriendelijke CSS.

gabestore.ru Optimalisatie

HTML 5
Design
Gzip
!
95
bestanden
1
.css
11
.js
83
image

W3C-standaard

  • W3C-kwaliteitsrapporten
  • Geweldig, uw website heeft geen tabellen in een tabel. Geweldig, uw website heeft geen tabellen in een tabel.
  • Jammer, uw website maakt gebruik van inline styles. Jammer, uw website maakt gebruik van inline styles.
  • Geweldig, uw website heeft een correct aantal CSS bestanden. Geweldig, uw website heeft een correct aantal CSS bestanden.
  • Jammer, uw website heeft teveel JS bestanden (meer dan {MoreNr}). Jammer, uw website heeft teveel JS bestanden (meer dan {MoreNr}).

Document

  • Mobile Optimization
  • Apple Icon Apple Icon
  • Meta Viewport Tag Meta Viewport Tag
  • Robots.txt
  • Geweldig uw website heeft een robots.txt bestand. Geweldig uw website heeft een robots.txt bestand.
  • http://gabestore.ru/robots.txt gabestore.ru Robots.txt
  • Analytics
  • Perfect, uw website heeft een analytics tool. Perfect, uw website heeft een analytics tool.
  • Google Analytics googleanalytics
  • LiveInternet liveinternet

Gabestore.ru Website Statica

  • gabestore.ru IP No 104.22.44.134
  • Land van populair United States
  • Time Zone America/New_York
  • ISP Cloudflare, Inc.

Backlink Statics

gabestore.ru Backlink Statics - 1
gabestore.ru Backlink Statics - 2

gabestore.ru Site Summary

наш выбор, свежее в блоге, ninja, light, tom, все, elder, souls, remastered, пароль, naruto, the, storm, online, dlc, подборки, войти, dying, evil, e-mail, предзаказы, scrolls, total, contracts, war, продаж, dark, новинки, doom, ultimate, deluxe, предзаказ, eternal, borderlands, скидки, new, siege, edition, игры, digital, steam, cмотреть все, rainbow, enhanced, shippuden, ghost, warrior, six, sniper, clancys, поддержка, в корзину, gabestore.ru.